Magazin /magazin/vip
53 ogledov

RTV mora Kuljajevo zaposliti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 08:52 26.januar 2014.

    RTV je itak monopolist naj drzava ukine ovezno rtv narocnino pa bomo videli koliko narocnikov bodo potem imeli dobesedno se preseravajo gledanost je pa mizerna

  • zic 09:30 26.januar 2014.

    ne govori v svojem imenu, gledanost je vsak dan večja, ker večina ne mara amerikaniziranih na galamo televizij kot sta npr. pop tv in A kanal. In pravilno je, da morajo nazaj zaposliti Kuljajevo, ker se pač ne morejo norlevat ...prikaži več iz ljudi ravno zako se dogaja na delovnih mestih drugih podjetji.

  • Bizgec 10:21 26.januar 2014.

    @zic: če se gledanost res vsak dan veča, potem najbrž ne bi bilo nobenih problemov s tem, da se ukine obvezna naročnina. Ali pač?

  • Polly ß 10:33 26.januar 2014.

    Ta Jasna je pa res prava jasna. Nekaj se vedno afna, ko ji nič ne paše. Malo se naj v ogledalo pogleda pa bo videla kako izgleda. Včasih mi je bila simpatična, ko sem pa jo spoznala, pa mi je ...prikaži veče zoprna. Ne morem je gledati! Boste rekli, saj lahko prestaviš, JA TOČNO TAKO NAREDIM!

  • 4krogci 11:21 26.januar 2014.

    Kr naj jo zaposlijo lepo nazaj, saj verjetno imajo kakšno mesto čistilke prosto, hvalila se bo pa vseeno lahko da dela na rtv-ju, za druzga pa tko ni afna afnasta

  • MiChO 11:22 26.januar 2014.

    Enega zanimivega filma? Strašno. Se vidi, da na pamet. Če ni hollywoodskih blockbusterjev, je itak nezanimivo, a ne?

  • Oxxo 13:01 26.januar 2014.

    +++

  • Oxxo 13:03 26.januar 2014.

    Jasna deluje zelo nepristna, zaigrana in naučena. od nje ni prave energije, ki jo TV obraz potrebuje. Skratka obžalujem, da bo živela na mojem deležu naročnine - ker si to ne zasluži, ker je preprosto zanič!

  • vzev 10:12 26.januar 2014.

    Ja, gledanost se veča :D. Kdo ti je pa to povedal? RTV? Na RTV ni bilo že več let niti enega zanimivega filma, niti ene zanimive oddaje. Prisiljeni pa smo plačevati prispevek za nekaj kar tako ne želimo gledati, da ...prikaži veča lahko potem oni hodijo na razne brez vezne eurosonge, da imajo brezplačen dopust..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.