Magazin /magazin/film-glasba-tv
46933 ogledov

RTV: Nastop posledica osebne stiske in stresa

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sandi Klun 16:15 12.oktober 2017.

    Odlično speljano to znajo samo profesionalci,kapo dol Tanja pa glavo gor.👍👍👍👍👏👏👏👏

    • mižimaži 17:17 12.oktober 2017.

      ha ha ha...pa ti si en navaden runkelj... jasno da je bil stres pa osebnostna kriza... strokovno se pa temu reče... ABSTINENČNA KRIZA... je zmanjkal snegeca...belega...

    • jona 18:43 12.oktober 2017.

      Se strinjam, ne glede na vse, odlično. In odlična novinarka, da bi bilo le več takih! Kdo pa nima kdaj slabeg dneva, ima virozo, je na zdravilih,... tudi če je se ji je zgodilo nekaj, kar si ji ne bi ...prikaži več smelo, ni to nič v primerjavi s tistimi, ki pijani vozijo po cestah in ogrožajo življenja drugih. Tole včeraj pa je bilo čisto super, tudi fino malo za spremembo. Tanja, ne se sekirat, super novinarka ste!

  • Mare Hropa 15:50 12.oktober 2017.

    Meni pa je delovala prav prijetno in simpatično, čeprav opazno drugače kot ponavadi. Vsak človek ima kdaj slab dan. Celo fino mi je bilo videti, da so tudi ljudje na TV samo ljudje. Sploh pa ni bila ne žaljiva, ne ...prikaži veče nesramna ali kaj podobnega in tudi vse je speljala še vedno zelo OK. Pri meni si je Tanja Gobec v več letih odkar gledam Odmeve zgradila tako dobro mnenje, da ga ta dogodek tudi približno ne more spremeniti.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:36 12.oktober 2017.

    Če bi uporabili enako pravilo kot pri tem, da vinjeni ne sodijo za volan, potem se danes ne bi pogovarjali o šlamastiki in diletantstvu javne televizijske hiše. Poklicali bi drugega voditelja njo pa poslali na bolniško z opominom. To bi ...prikaži več naredili v vsakem normalno delujočem podjetju. Zakaj na RTV sistem ne deluje?

  • kontrahan 19:20 12.oktober 2017.

    Saj ni bila pijana ali pa napohana, to je HD (mp4) štekal, pa je tako zgledalo :-)

  • oneh 18:29 12.oktober 2017.

    Saj mene tudi strese, če ruknem kak slab šnops. Če jih več sem torej pod stresom.

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 22:15 12.oktober 2017.

    Na zdravje, hik

  • Marjan Smrekar 16:29 12.oktober 2017.

    No, pred 19 uro jo je dajala hujša stiska kot ob 22 uri. Rad bi videl, kaj ji je povzročilo stisko. Res pa je, da ima že nekaj časa odkrit obraz, nazaj spete lase, da ji ga malce "spegla". Izgleda, ...prikaži več da je stiska trajnostnega značaja. Ji je začelo že kotičke usta vlečt. So ji jetra in ledvica pomagala stisko prebrodit?

  • Skalnjak 15:16 12.oktober 2017.

    Beda, pa čeprav iz osebne stiske!

  • Avatar Zala
    Zala 00:39 13.oktober 2017.

    Tanja je verjetno čisto prijetna gospa. Ampak Odmevom ni dorasla in nikoli ne bo, ni vsak za vse. Njena sekajoča dikcija, nerodno prekinjanje sogovornika ... itd. V vsakem primeru pa bi si morala omisliti stilistko, ker taka kot je ne ...prikaži več sodi na TV. Dolgi lasje pristajajo mladim damam, zrele ženske ne opletajo z njimi, še najmanj na televiziji. Včerajšnje vodenje je bilo celo boljše od običajnega. Skratka, prav bi bilo, da se poslovi. Primerjajte jo z Bergantom, hkrati sta začela.

  • Žirafa 20:44 12.oktober 2017.

    Upam, da ji bodo res pomagali in ne bo letela.

  • kapibara 14:40 12.oktober 2017.

    Vedite, da je na tem mestu- lokaciji, pred časom, stal prvi ' ZOO v Ljubljani, ki je že imel opice

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.