Slovenija
4953 ogledov

"Zato žal Ryanair ne investira v Ljubljano"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 10:58 27.januar 2024.

    Nas nobeden ne mara,še begunci bežijo na zahod

    • Plavi-mil 12:11 28.januar 2024.

      Oni naj kar bežijo, samo da nimamo svojega letališča je pa zasluga komunistov.

  • Pierre 11:59 27.januar 2024.

    Kdo je že sfukal Adrio Airways?????? Mi Slovenci sami!!!!! Posle jebanja nema kajanja...

    • atamama 16:33 27.januar 2024.

      Peter, se strinjam. In imamo priimke in imena, funkcije, ki so jih zasedali. In seveda razlogi. NPU se ukvarja z bagatelo namesto, da bi na osnovi teh izjav po uradni dolžnost začel preiskavo. Samo kaj, tožilci imajo premalo, sodniki imajo ...prikaži več premalo, vsi so torej odvisni od politikov. Pardon. Sodstvo je veja oblasti, neodvisna, ena izmed 3 vej. In ko ''baba podpira 3 vogale pri hiši v našem sistemu pa ''raja'', da ti trije vogali dobro situirano sedijo, kajne?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 21:59 27.januar 2024.

    Nizkocenovniki letijo samo na tista letališča, ki jim ne zaračunavajo pristojbin, ko se to enkrat ukine teh nizkocenovnih firm ni več!!

  • jakec1575 12:19 27.januar 2024.

    mantra, da je zasebni kapital najboljsi kapital. in smo postali baza za tovorni promet. samo mi in grki. zdej ga pa loh za mrd kupimo nazaj

    • Naklonsky 15:25 27.januar 2024.

      Leva vlada pod Cerarjem, 2014 je letališče predala Fraportu.

    • jakec1575 16:12 27.januar 2024.

      desna vlada dala soglasje za ptodajo madzarom slb in nkbm. privatni apital, a vseeno rabis doglasje vlade. mol moral zarafi okrnjene konkurence predati nekaj 10 crpalk shellu. prodaja tv pod ceno madzarom jansa se sam hvalil. petrle prodal cerkvi pol ...prikaži več drzave, ze nekoc placano. agrarns reforma 1931. moja poanta? vse kar dmo v jugi ustvarili kot druzbeno so levi in desni prodal. zato ne seri in poglej se svoje desnuhar

    • 4krogci 16:32 27.januar 2024.

      Sej Cerar je iz SMC...SMC je pa predn so odletel iz parlamenta bli v koaliciji z SDS...sepravi vemo kam spadajo.

    • Naklonsky 16:59 27.januar 2024.

      Levaki in ekonomija pač ne gre skupaj. Razumi ali ne. Bankrot celotne juge ste povzročili levaki. Konec.

    • Plavi-mil 12:10 28.januar 2024.

      Za jugo mi ni žal, žal mi je za Slovenijo, katero komunisti peljejo v bankrot.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.