Avto /avto/testi
687 ogledov

S hibridnim kia nirom smo z izklopljenim bencinskim motorjem pospeševali do 100 km/h

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 20:25 04.april 2017.

    ni poanta hibrida majhna poraba? 5,4? lubi jezuz... xD

  • Zima 11:36 05.april 2017.

    To je tipična napaka, da gledaš le končno porabo. Gre za alternativo dizlu s samodejnim menjalnikom, glede na to, da gre za križanca, je poraba dokaj primerljiva. Je pa treba upoštevati še vse preostale stroške lastništva in največja težava je, ...prikaži več da ljudje kupujejo dizle, čeprav delajo kratke razdalje in malo kilometrov. Dolgoročno je hibrid veliko cenejši od dizla, sploh, ko pri dizlu začne kaj crkovati.

  • Rdečivrag 11:20 05.april 2017.

    Jaz sem tudi vozil oba, pa je razlika v hrupu res velika. Toyota kriči med priganjanjem kot histerična ženska. CVT ne spada v tak avto. Oblika je pa stvar okusa, a se mi zdi, da se vožnje v vesoljski raketi ...prikaži več precej hitro naveličaš. Niro je po tej plati res precej bolj klasičen, je pa hkrati tudi bolj racionalen in nasploh prostoren in uporabniško prijeten avtomobil v smislu družinske rabe. Pri toyoti se pa vse začne in konča pri šopirjenju, dejanska uporabnost pa ni.

  • Rdečivrag 08:46 07.april 2017.

    Se strinjam s tabo. Hibrid je res ustvarjen za mesto. Ključno je po mojem predvsem to, da je hibrid v primerjavi z dizli precej bolj ekološki in v smislu izpuha čist, kar je ključno pri tistih, ki se vozijo predvsem ...prikaži več po mestu in na krajših razdaljah. Že to, da se dizel ogreje in da začne katalizator pravilno delovati, traja zlasti pozimi celo večnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.