Avto
10344 ogledov

S tem dejanjem vozniki v eni potezi uničijo zvok v avtu

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 07:22 17.avgust 2018.

    Do neke mere je to res, po drugi strani pa ima vsak svoj okus, kaj je to "idealen zvok". Zato si ga nastavi po svoji želji. In če ga nekdo "ekstremno spremeni" tako, da je njemu všeč, potem to za ...prikaži več to dotično osebo to ni "uničen zvok" ampak zanj ravno pravšnji. Glede naslova pa: ja, spet je bedast, kot večinoma. Spoštovani A.L: v ENI potezi absolutno ni mogoče uničiti zvoka. Rabiš dosti več kot samo "ENO POTEZO" kajne? Vklopit radio, pritisnit "nastavitve", pa "avdio nastavitve"--- to so že tri...

  • Zara_Corlette 07:47 18.avgust 2018.

    Moja zadnja plača je bila 5300 evrov za 10 ur na teden na spletu...... Prijateljica moje sestre ima v povprečju 22.000 evrov že več mesecev in dela približno 30 ur na teden...... Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko ...prikaži več sem poskusil..... Potencial pri tem je neskončen..... To jee tisto, kar počnem . ........ ➥➥➥➥➥ www.Internet43.Com

  • izRODEk 23:17 17.avgust 2018.

    Zadeva je povsem enostavna: kmetavzi (po večini vozniki rabljenih audijev ter VW-jev) DODAJAJO, vsi ostali, ki niso retardirani, pa ODVZEMAJO.

  • Avatar Irmamosna
    Irmamosna 01:12 18.avgust 2018.

    Dobrodošli na najboljši seks Dating site ==>> Sexydrom.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.