Svet
7406 ogledov

S tem zakonom Rusi odgovarjajo za sankcije

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal22 19:50 04.marec 2022.

    Od II svetovne vojne ni bila Sovjetska Zveza in zdaj Rusija le 4 ali 5 let pod sankcijami ! Rusija je že 230let napadana od Anglosaksoncev in Angloameričanov!

    • zdrej 20:52 04.marec 2022.

      A hočeš povedati, da so rusi nedolžni? 72 let sankcij? Pa zanima me kaj vse šteješ pod sankcije. Ker to je konkretno čudno mala številka za brez sankcij.

    • mph2 07:45 05.marec 2022.

      Niso nedolžni, Putin je tiran, ... ampak je sicer povedal resnico marsal22. Če bi se tako svet in EU odzvali na kriminalne napade tujih držav z izmišljenimi dokazi s strani NATO banditov, ne bi desetine milijonov ljudi po svetu moralo ...prikaži več zapustiti svoje države.

    • rd2dmk2 08:54 05.marec 2022.

      ok dragi moji, putin je rožca naparm njegovim predhodnikom.. in noben zavojevalec ni pobil tolk rusov, kot so jih rusi sami med sabo. in putin se tako hvali s socilaistično SZ in omenja da države kot so ukrajina, belorusija in ...prikaži večn ostalo sploh nikoli ni bilo. lepo on sanja.. narod pa še vedno hodi v cerkev in popi so glavni pa več ljudi časti romanove kot pa putina. zato ne bluzit kako zahod trpinči ruse. prašte čehe, pa poljake, kje je stromglavil avion ?

  • Ivo 07:28 05.marec 2022.

    Mene zanima ali je Krka že zaprla svojo tovarno v Rusiji?? A kdo ve?

  • Avatar Finnalena
    Finnalena 19:30 04.marec 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.