Magazin /magazin/film-glasba-tv
47 ogledov

"Sabotaža na celi črti“

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:03 28.september 2013.

    ...mislim, da je v SLO veliko več simpatičnih in boljših kuharjev kot je ta Bine, obnaša se kot da je vsem pamet pojedu...te bedarije pa res ni za gledat!!

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:38 28.september 2013.

    Gonte se u 3 krasne (= u qrac) s temi debilnimi oddajami za tako ali tako zagaman slovenski folk!

  • Dušan Križanič 08:11 28.september 2013.

    Sej vsako tele ne zna kuhat !!!Meni osebno kuhinja ne predstavlja težav, ker sem že pri 8 letih začel z lupanjem čebule in praženjem kurjih jetrc (zahvala mami). Marsi kateri si še hrenovke ne zna skuhat, kaj šele oprat ...prikaži večt perilo in stanovanje očistit.

  • Andreas Metelko 11:02 28.september 2013.

    mislim da je ta bine samovšečnež,češ da zna sam on kuhat.JE JOSIP IMEL PAČ SMOLO

  • mph 13:38 29.september 2013.

    Po mojem ima še največ težav z nedovoljenimi substancami in se strinjam z zaključno ugotovitvijo Bineta (ki pa je sicer tudi poln sam sebe, vendar sem že parkrat zasledil komentarje, kdor je bil tam v njegovi restavraciji, da res top kuha).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.