Magazin /magazin/vip
53 ogledov

Salome še vedno nima sreče

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 11:01 20.januar 2014.

    Kako naj se ga pa sreča drži, če si je pa še svojo moško srečo odstranil.. ??

  • satir 12:50 20.januar 2014.

    Tržaške starejše gospe si rade "postrežejo" od kakšnega izkušenega gospodinjca, Salome pa na žalost oziroma nesrečo, nima več pravega priključka. Bananco je zamenjala z vtičnico.Krut je ta svet.Bo treba probat pri Arabcih, tisti tarevni, ki nimajo šoldov za ...prikaži več kupit ženo bodo veseli tudi s moškoženskim kokteilom.

  • olaf 18:37 20.januar 2014.

    Starejše gospe v Trstu potrebujejo nekoga za cepit drva. Je to, to?

  • mph 18:07 20.januar 2014.

    Nihče si ne gre kar takega spreminjat spola ali se drugače oblačit, če ni ravno za kratkotrajen show. Zadeva ima genetske korenine in ni sama/sam kriv. Sigurno ne bi rad bil na njenem/njegovem mestu, pa čeprav je sam/sama zadovoljen/zadovoljna sam/sama s sabo.

  • markus 14:09 20.januar 2014.

    Jaz pa še vedno menim, da je naredila napako, ker je spremenila spol. Pač, še vedno bi se lahko oblačil/a v žensko, imel/a nastope, kot prej, ne pa da je šele pri 40-ih šla delat po mojem mnenju usodnega posega. ...prikaži več Obenem se vprašam, kakšni ljudje jo obkrožajo. Kaj so to za eni (kvazi)frendi, ki ji ne povejo tistega, kar v resnici mislijo in so skrajno hinavski, se ji dobrikajo, jo vabijo na žurke. Kot moški bi zdaj najbrž imel/a partnerja, pa tudi službo bi lažje našla. To je samo moje mnenje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.