Slovenija
37459 ogledov

Samo ta operater vas ne bo olupil!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 10:13 17.september 2017.

    > "Bil pri simobilu - nikoli več. Slaba storitev. Draga storitev. Nikakršen odnos od njih do strank. TELEKOM JE ZAKON !" ...... Kolkr zastopim, Simobila ni več, se pa nad A1 še bolj pritožujejo. Kar se pa Telekoma tiče jih ...prikaži večh pa ravno zapuščam, ker so me malo preveč nesramno olupili. Tolk da boš vedel, tudi njim se vsem po vrsti hebe za stranke. Pri tehle "premium" operaterjih podporo samo plačuješ, ko pa pride težava vidiš da je ni. Pri nizkocenovcih to vsaj vnaprej veš ;(

    • tomaz 13:08 17.september 2017.

      Sem že več k 15 let pri Simobilu, današnjem A1, pa nimam nobenih pripomb...za 10 let uporabe mi je celo GSL torto pripeljal od Simobila...

  • Avatar care
    care 19:53 16.september 2017.

    1 Mb (mega bit) stane 24,4 evra?!? Normalna fotografija je velika 5 MB (mega bajtov) ,en bajt je 8 bitov ,toraj ima fotka 40 Mb in bi pošiljanje stalo pri T-2 stalo 976 evrov.

  • Klemen Šuligoj 12:07 17.september 2017.

    samo proč od Telekoma (tako pri mobilni, kot pri ostalih storitvah) - mislijo, da so še vedno edini v državi ter da imajo monopol in lahko sami postavljajo cene za neke storitve, ki jih drugi ponudniki ponujajo za pol ceneje. ...prikaži več Sicer pa za prenos podatkov kot pameten državljan uporabljam internetno omrežje - vse ostalo v mobilnem omrežju je metanje denarja stran in zgolj in samo afnanje. Mobilni telefon naj služi zgolj telefoniranju - pa ne bo npr. brskanja po spletu in uporabe socialnih omrežij

    • Klemen Šuligoj 12:08 17.september 2017.

      med vožnjo, v čakalnicah, ... Vsi samo zrejo v te polimobilne aparature in nihče se več z nikomer ne pogovarja "iz oči v oči".

  • wolf.ata 17:40 16.september 2017.

    res je,A1 (Simobil)je kar vredu proti ostalim,sem od začetka pri njih,med prvimi in tudi,če je kak problem se da rešit v korist potrošnika,če je potrošnik fer do njih,je včasih kak manjši izpad-nadgradnja,predvsem ponoči,ampak ni tako moteče,ker imajo partnerska omrežja (hrvaška,zame,ker ...prikaži več sem blizu meje)in je ista cena,kot domače omrežje....

    • tomaz 13:16 17.september 2017.

      se strinjam Wolf.ata...pred skoraj 20 desetletjem sem bil pri mobitelu in so me hoteli olupiti, no na sodišču sem tožbo dobil v mojo korist, od takrat naprej sem pri Simobilu oziroma danes pri A1, pa nisem imel prav nobenega problema, vse do danes.

    • wolf.ata 21:35 17.september 2017.

      ja,včasih je kak mrk ponoči,ampak to je pač vzdrževanje itd.,l.p

  • Avatar aron222
    aron222 09:47 17.september 2017.

    Bil pri simobilu - nikoli več. Slaba storitev. Draga storitev. Nikakršen odnos od njih do strank. TELEKOM JE ZAKON !

    • tomaz 13:09 17.september 2017.

      Sem že več k 15 let pri Simobilu, današnjem A1, pa nimam nobenih pripomb...za 10 let uporabe mi je celo GSL torto pripeljal od Simobila...

  • Tejč 11:09 18.september 2017.

    In pol se A1 oglaša, ki ima najbolj poden ponudbo in najdražji prenos podatkov v sloveniji, če prekorašiš količino v paketu.

  • Đuro 22:31 16.september 2017.

    Storitve so drage, res je. Kupiš SIM-ko v Turčiji pa je. Me pa zanima, koliko denarja nameni A1 za slovenski šport, razna sponzorstva ... To pa jih večina spregleda, kjer pa Telekom prednjači.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.