Avto
8318 ogledov

Ljubezen do volkswagnov le, dokler ni treba na servis?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • TistoPravo 09:22 12.september 2017.

    PreVWara Group...

  • nkidess86 09:46 12.september 2017.

    Prijatel ima tudi ta sumljiv motor in po odpravljanje napako (SW nov) avto postal bolj len kar pomeni avto ni več tisto kar si kupil :( in je postal slabjši.

  • NeAnonimni 11:59 12.september 2017.

    Kako človeka prepričati, da pelje avto k mehaniku in da ga nazaj dobi počasnejšega, bolj žejnega a "manj ekološkega".. edino tako, da ga država preprosto prisili. Zakaj te v to sili.. pa ne vem. Verjamem pa, da se ljudje ob ...prikaži večb vpoklicih glede varnostnih sistemov takoj odločijo za popravilo.

  • danele 22:40 21.avgust 2018.

    Golf6-1.6tdi-2011 in touran 1.6tdi 2014 oba sem mogel odpeljati na nadgradnjo. Pri obeh sem kmalu za tem menjal AGR.Sosed na svojem touranu 2011 1.6tdi isti primer. Imajo pa vsi od 180-220000km.14 let vozim samo VW. Se trojko golfa VR6 sem ...prikaži več imel pred leti in sem bil res zadovoljen avtom. Te skreti ki jih danes delajo so pa podn. I ne samo vw group vozila tudi bmw ketne itd. Toliko napredni so ze,da kvaliteto materijalov zregulirajo da ti avto do 200.000km dela če dela. Potem pa samose popravljas

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.