Slovenija
153 ogledov

Se v tej suši splača posejati solato?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 14:24 01.april 2017.

    tole sem na Svet 24 prebral: V okolici gradu Grm Nm sem nabrala regrat in kasneje še nekaj trobentic, iz katerih si naredim zeliščni pripravek za lajšanje zdravstvenih težav. V tistem času sta s parkirišča v grad odšla neznana gospa ...prikaži veča in gospod, nakar se je ta gospod vrnil in me z zelenice pregnal z besedami, da nimam pravice tam nabirati trobentic.Gospa na vse napisano je takole,javno dobro v lasti državljanov Slovenije in ni ograjeno,tako,da si kar naberite trobentice,sem laik ampak vam povem,da pripeljite par Ciganov-Romov seboj pa vam povem,da boste nabirali brez problema ali pa pripeljite kako migrantsko družino,ki ima otroke na sprehod .........

  • primoz.g 02:55 02.april 2017.

    men je zadnjič en kmet na traktorju TUD ugasnil ga ni, vprašal če vem da je to travnik, a dejensko skor makadam preko, sem reku kolega tle je tkole kot danes zgleda že čez 40 let KAR jest pomnim, a ...prikaži več vem da je celo vsaj 60 let tako, in on pravi ja a je vaše, NI ampak kot daje, ker table ni nobene ograje tudi ne, čez pa pelje skoraj makadam. Sem ga pozval naj ugasne traktor in pride da se pomeniva, pa ni hotel, jest sem pa lepo nadaljeval pot po kateri sem se namenil. Naslednji dan jezgleda on vse polil z GNOJNICO, ma ga nisem prijavil, ker imam občutek da je zemlja njegova, ampak da bi dal kako tablo ipd to pa ne. Čudaki so čeprav imajo prav, je njihovo ampak so se začeli brigat šele zdej ko treba davek plačat, sem preveril na gursu, parcela je travnik in ima donosa letno okoli 12 eurov, ma bi mu jest plačal 40 samo da mi da mir, a verjetno človek ne bo hotel niti slišat.

  • Tupamaros 10:20 01.april 2017.

    Zalivati,zalivati, Baje pomaga. Čeje suša.

  • Božidar Dinič 19:35 01.april 2017.

    s čem pa javni vodovod al kak ni pošteno do sodržavljanov

  • Uroš Zor 18:56 01.april 2017.

    Pri nas imamo rešitev za tovrstno težavo s suho zemljo. Zastirka iz miskantusa. Več o zastirki https://goo.gl/WBRvL5

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:40 02.april 2017.

    zanimivo a ne,morda se piše tak članek zaradi črnogorcev ,ki čakajo na dež

  • Avatar Leon
    Leon 13:44 04.april 2017.

    Priznam ,da sem resnično presenečen ,da v tej zgodbi o suši ni fotografije našega vrhovnega poveljnika , ljubljenca ljudstva in prvega smetarja Jebovlja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.