Avto /avto/avto-nasveti
13469 ogledov

Se vam splača avto kupiti sredi zime?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tudbognasvečnereši 21:59 03.februar 2020.

    Sam kupujem samo še 3-4leta stare avte. po tem obdobju je avto še vedno kot nov samo za pol cene novega.Do sedaj sem imel srečo, nikoli pa ne veš kaj si točno dobil. kajti če ne kupuješ od lastnika, te ...prikaži več maherji lahko tako nat.....jo da še ne veš kako .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 00:26 04.februar 2020.

      Jaz imam 16 let star avto in bolje ohranjen od marsikaterega več kot 10 let mlajšega.Zdaj ima skoraj 100.000km, bele barve,brez pike rje,prav tako po podvozju.Pa so nagnjeni k rjavenju.Prej sem imel isto vozilo letnik 2000,kupil 2006-2016(nobenih težav),zdaj pa letnik ...prikaži več 2003,kupil 2016.Kupujem sam, posredniki odpadejo,saj sem tudi avtomehanik med drugim.

  • pravičnik77 17:51 02.februar 2020.

    predlagam tudi vpogled na spletno stran avtolog.si

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:11 02.februar 2020.

    Vseeno je kdaj.Sploh ne igra nobene vloge.Edino odsvetujem nakup pri posrednikih,1A,Opel Moste... .Najbolje je našparat in kupit v gotovini od lastnika.Drugače je najbolje,da kupec ve kateri avto kupuje(znamka,model,prostornina motorja...).Če hočeš imeti mir se kupuje od 1.lastnika,servisna knjiga obvezno,garažiran,s čim manj ...prikaži več prevoženimi kilometri,brez pikice rje neglede na starost vozila.Izogibajte se 2.lastn., ker ponavadi,enkrat 2.lastnik vedno 2.lastnik,še posebej,če nima servisne kn.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:19 02.februar 2020.

      Avto se kupuje,da je opran.Dobro se pogleda podvozje,da ni rje.Če je vozilo bele barve se to še bolje opazi,tako da dvigalka ni potrebna,pogleda se da ni bil karamboliran.Dobro je,da ima lastnik seznam kaj in kdaj je bilo menjano(zobat jermen,akumulator,zavore,izpušni sistem...)To ...prikaži več je dobro,da veš zaradi morebitnih dodatnih vložkov... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.