Slovenija
124810 ogledov

Obiskal me je bivši sodelavec in prinesel kuverto s 600 evri. Si predstavljate?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:55 12.avgust 2023.

    Slovenci smo bili vedno dobri ljudje tudi v Jugoslaviji zelo spoštovani ....dokler nas niso postkomunisti razdvojili ,da so in še danes lahko vladajo .

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:25 12.avgust 2023.

    "Obiskal me je bivši sodelavec in prinesel kuverto s 600 evri .....To je najboljši način, če hočete pomagati..Delati gužvo in pasti zijala ni zaželjeno...Tisti, ki ste vešči in fizično sposobni določenih opravil, pa se le prijavite, da vas potem štab ...prikaži več civilne zaščite ustrezno razporedi..

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:54 12.avgust 2023.

    To je prava pomoč,ne pa da nakažeš na rdeči križ,pa se tam denar čudežno izgubi.Ne zaupam nobeni organizaciji,ker se vsepovsod lopovi,ki igrajo na karte dobrodelnosti.Ne vem zakaj so od sreče jokali na radio1,verjetno ker bo dosti ostalo

  • Boschtjan Zupanchich 07:42 12.avgust 2023.

    Super , ... več je dobil kot jaz mesečne plače. Vseeno pa jim ni lahko. Vendar bo njim pomagano, meni pa verjetno ne. Sicer sem jaz že skoraj povsem navajen na svojo revščino, oni pa žal še niso, zato njih ...prikaži več to tudi še čaka, tako kot vse ostale. Mir naj jim bo.

    • Avatar Leon
      Leon 07:49 12.avgust 2023.

      BZ ..ti si res velik revež ...mentalni.

    • Boschtjan Zupanchich 08:03 12.avgust 2023.

      Leni Leonuhar, jaz vsaj vem da sem , vendar pa se nekateri niti tega da ste reveži (še) ne zavedate pri sebi. Tudi zate bo nekoč posijalo sonce Resnice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.