Slovenija
21 ogledov

Sir bi lahko bil okužen z E. coli

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Barbara Mole 09:19 29.julij 2014.

    še dobro da ne seme jesti plesnovih serov zaradi alergije na laktozo,pa itak mi niso dobri ti sir čez domačega kravjega ali kozjega sira ni.

  • mph 22:41 03.marec 2014.

    Še sreča, da je ta vlada, če bi bil še vedno Majer in njegova vlada, bi bil kupček 1000x večji.

  • mph 22:46 03.marec 2014.

    Morda so minusi na račun zadnjega dela umotvora ... osebno nisem pristaš šal na temo pedofilije, nasilja v družini, posilstev, .... tam šale nimajo kaj delat, ker je resničnost preveč tragična.

  • vladek 07:18 04.marec 2014.

    Kupujte v Merkatorju ali v Tušu Jaz kupujem samo Slovensko

  • Žurnalček 10:38 29.julij 2014.

    Kdo plača preglede in zdravljenje? Mogoče Francozi ? Bagra umazana !

  • Žurnalček 10:40 29.julij 2014.

    Pa ne vidijo me več ni šans . No saj tudi do sedaj nisem šel tja , već kot 4x letno.

  • Avatar čavez
    čavez 15:45 03.marec 2014.

    Naša vlada v E.Leclercu kopuje, ko kar naprej serje.

  • matevz96 19:29 03.marec 2014.

    Nekateri pa res ne prepoznajo sarkazma ... da smo si na jasnem govorim o -2

  • mirko 14:16 04.marec 2014.

    V trgovinah poznamo več vrst zastrupljene hrane. V največjo skupino spada hrana, ki je legalno zastrupljena z razo raznimi kemikalijami, za čim daljši obstoj živila, okus, videz, itd.Potem so živila, ki imajo v sebi tudi vsebnosti ki jih po ...prikaži več zakonu ne bi smelo biti, ampak ker nobeden nadzor ni 100%, so pač noter. Skupno vsem živilom iz trgovin je to, da je za zdravje ljudi ki uživajo to hrano, škodljivo, večkrat tudi zelo škodljivo. Tega dejstva se ljudje vse premalo zavedajo. Pametni ljudje pa pridelujejo v največji možni meri hrano za sebe sami. Seveda pa to možnost nima vsak ima jo pa marsikdo, pa iz malomarnosti, nevednosti, ekonomičnosti in lenobe, noče. Potem pa javkajo na Onkoloških oddelkih bolnic.

  • texpower007 15:40 03.marec 2014.

    a zato torej serjem non stop... jaz sem pa mislil da mi je žena kej podtaknila... zdej mi je žal za batine

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.