Svet
25 ogledov

Sirija in Izrael uradno v vojni

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 06:19 06.maj 2013.

    Boter je ZDA - klobo 100%

  • izRODEk 15:18 05.maj 2013.

    Izrael je potrebno zravnati z zemljo. Edini način, da se reši ta planet. Izrael je source of evil na tem planetu.Slovenija bi morala nemudoma prekiniti vse diplomatske stike z Izraelom, prekiniti vso poslovanje. Sam bom pri nakupovanju kakšnih ...prikaži več pomaranč in bodobnega odslej zelo pozoren. Izraelska pomaranča je dobra samo gnila in še to, da jo vržeš recimo v američana!Smrt okupatorskemu Izraelu - svobodo sirskemu narodu!

  • KLOBO 17:38 05.maj 2013.

    he, he,......... bujna mašta !!

  • Žurnalček 13:14 05.maj 2013.

    Lepo , banda cionistična zavija zločinsko ravnanje Državnega terorizma , v prid svojih gospodarjev onstran Atlantika. Napasti državo , ki je v državljanski vojni . Strahopetci . Daj bog, da Iranci pošljejo nad to Židovsko zalego svoje rakete ! Prej miru ne bo !

  • izRODEk 17:47 05.maj 2013.

    KLOBO, ti si nek srbin ali kaj? Mislim, "mašta" pa to.... Klobo,mislim, da si ti en fejst dec, pravi srbijanec, ponosen srb. Lepo to. Spoštovanje, Klobo. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.