Zdravje
2040 ogledov

WHO: To najpogostejše umetno sladilo lahko povzroči raka

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 12:53 14.julij 2023.

    proč z raznimi umetnimi sladili kot so tudi natren itd itd ,še zmeraj je boljši navaden sladkor ali še boljši med...moja mati je umrla je bila sladkorna bolnica,pa sm ji vedno govorila naj preneha z raznimi kvazi kao zdravimi sladili,raje ...prikaži več nič ,če pa že hoče naj vseeno vzame sladkor ali med...me ni poslušala ,je verjela stroki...pol je šla rakom žvižgat

    • mph2 13:17 14.julij 2023.

      Če je imela sladkorno, jo definitivno niso spravila umetna sladila k rakom, pač pa nasveti diabetologa, da 5x na dan je polnozrnate žitarice in podobno, zaradi česar je šla k rakom tudi moja nona, enih 40 let nazaj. Žal takrat ...prikaži več nisem razumel, da je tip 2 sladkorne enostavno ozdravljiv. Industrija prehrambnih smeti in farmacija preveč zaslužijo, da bi izpustili dobičke iz rok. Imajo neomejene finance za podkupovat znanstvenike, WHO, "zdravstvene" revije, medicinske fakultete, ...

    • Avatar jate
      jate 14:13 14.julij 2023.

      mph2...da tako nekako...inteligentni naju bodo že razumeli...verjemi da je tudi kovid marsikomu odprl oči še za marsikaj,ki sedaj prihaja na plan

    • Avatar jate
      jate 14:14 14.julij 2023.

      podobno se dogaja tudi z zdravili za horesterol

  • mph2 13:10 14.julij 2023.

    V vsakem primeru je manj škodljivo kot sladkor, "polnozrnate" žitarice, koruza, soja, ... ki pa jih na veliko reklamirajo, ker so za to dobro plačani.

  • Ender3 13:35 14.julij 2023.

    Resda visoki nivo sladkorja povzroča telesu škodo ampak vzrok ni pomanjkanje insulina temveč presežek in njegova resistenca. Zadnja spoznanja so vse obrnila na glavo tako pri depresiji in serotoninu kot pri inzulinski resistenci in diabetesu. In, Še kaj se bo ...prikaži več našlo. Proizvodnja in cena nekaterih zdravil in nadomestkov je postala tako nizka, da se ne izplača njihova proizvodnja. Potem pa to opravičijo še s tem, da morda povzročaja raka..In kdo se tega ne bi bal ?

  • Kmodri 15:54 14.julij 2023.

    Dobro, da znanost ne spi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.