Avto
37 ogledov

"Slepa zaradi snega na vozilu"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • snopsar 19:44 29.januar 2014.

    Prav imaš, tudi varnostno razdaljo je treba upoštevati in če sneži ali prši je treba tudi vklopiti brisalce. Vsak vidi napake drugih svojih pa ne.Tistemu vozniku s katerega vozila pa leti led, pa vzet vozniško za čez zimo.

  • starina1963 09:33 29.januar 2014.

    Žensko nujno kaznovati , zaradi premajhne varnostne razdalje - OVCA

  • frogstomp 09:56 29.januar 2014.

    upam da kdo v tem zakonu ne prepozna slučajno česarkoli v vezi z varnostjo, ker je tako kot večina drugih, le pretveza za izživljanje državo nad obubožanci.

  • Zdene Iskra 10:03 29.januar 2014.

    Seveda. ker obubožanci si ne morejo privoščiti čiščenja snega, kaj šele avtomobila..

  • frogstomp 10:23 29.januar 2014.

    ima se može se torej. čisti sadizm.

  • 4krogci 10:57 29.januar 2014.

    Aha sepravi jo je motilo malo unega pršenja ki je letelo iz avta pred njo?? A glede na to da je snežilo je snežinke pa niso motile? Eno je če je na avtu 10 ali več cm snega ne pa ...prikaži večpa teh par cm! Njej je pa avto al mož očistil al pa si gospoda lahko privošči garažo!

  • mokmelk 11:15 29.januar 2014.

    komur je lepo postlano, ga vsaka najmanjša naprijetnost moti.

  • depresija 11:21 29.januar 2014.

    Še prenizka kazen! Sam še komu bi jo moral res napisat pa bi blo mogoče kej haska..

  • waiki 11:33 29.januar 2014.

    Misli da je večja nevarnost, če imaš sneg na strehi in moraš naglo zavreti, potem ti pa sneg iz strehe zdrsne na vetrobransko steklo in sem zdi, da potem nič ne vidiš naprej

  • YaKo 11:42 29.januar 2014.

    Problem nastane ko pa se avto ogreje in ponovno ohladi in se spodnjia plast stali in rata led.Ko pa se naslednjič odmoči pa pri veliki hitrosti kosi letijo naokoli in je zelo nevarno. Glede na to, da mi je nekoč ...prikaži večč priletel kar velik kos zmrznjenega snega premera cca 50cm in 10cm debeline iz nasproti vozečega avtomobila na mojega in ga kar lepo poškodoval se popolnoma strinjam, da se zadeva kaznuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.