Svet
330 ogledov

Slovenci dobimo del Hrvaške, Hrvati in Srbi pa Bosno

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 15:44 14.januar 2013.

    Seveda! Eu se je zbala islamistov in požegnala razdelitev bosne....Spet se bo orožje prodajalo.

  • Therzy 21:11 14.januar 2013.

    Novinar je naknadno spremenil v oči bodeč naslov "Slovenci dobimo Istro, Hrvati in Srbi pa Bosno". Spremenjena je tudi vsebina članka. V originalnem zapisu je namreč novinar storil veliko geografsko napako, saj je trdil, da bomo glede na zemljevid Rusov ...prikaži več dobili celotno Istro, pri tem pa očitno ni pomislil, kje Istra sploh je. Sicer se zgodi, vendar bi nekje moral biti tudi "log" sprememb članka, da ne bi bilo možno si kar izmišljevati, kaj je kje pisalo in kaj ne.

  • Stolp 08:32 15.januar 2013.

    Jah sem ga pač polomil ker se nisem držač tistega pregovora: Ne meči bisere pred svinje!

  • bluesky 17:48 14.januar 2013.

    Mi rabmo pošteno in dobro vlado, jebeš istro

  • KLOBO 17:59 14.januar 2013.

    imaš prav !! ta novinar ne obvlada niti osnovnošolskega zemljepisa !!

  • KLOBO 17:58 14.januar 2013.

    Naj mi ta novinarček razloži ,kje vidi po tem zemljevidu, da bo Istra Slovenska !?? Če dobro vidim gre pri tem le za radelitev BIH med CRO in SRB.

  • mrredbull 16:17 14.januar 2013.

    Ja kje pa je zemljevid z slovensko Istro? Dajte umaknit ta članek, ali pa ga popravite..

  • Oseba_ 16:21 14.januar 2013.

    joj ti Rusi

  • Marko Rossi 17:18 14.januar 2013.

    kje pa vi vidite istro po slovenijo jest jo pod isto barvo kot hrvaško, pa še prve noge od kure bodo šle pod hrvaško izgleda, oziroma tole je vse skupaj eno spacalo in od rusov in od vas

  • Lavdan 17:26 14.januar 2013.

    Res ste pravi topoglavci, kaj vse pobereteiz raznih tujih jajc. Rusi niti ne vedo kje je Slovenija, vi pa izgleda tudi ne, po tistem kar pišete.

  • Stolp 18:39 14.januar 2013.

    "AAAh those Russians!"Boney M press

  • snopsar 20:04 14.januar 2013.

    In kje piše,da bo Istra slovenska. Piše, da bomo dobili nekaj SEVERNIH delov Hrvaške. Se pravi, da naj bi dobili Medžimurje.

  • belavidra 23:15 14.januar 2013.

    koje glupostiii

  • privat 06:49 15.januar 2013.

    to je naredil sam putin...samo njegov čas izginja!! srbijo bo pojedla velika Bulgarija...

  • dragec 08:27 15.januar 2013.

    kateri del hrvašje dobimo- Rijeko in širšo okolico, do Zadra???

  • samo.jst 08:57 15.januar 2013.

    Hahaha, pa Trst bo končno res NAŠ :D

  • Avatar 523595
    523595 10:43 15.januar 2013.

    Dobit ćete Slovenci a posebno srbi i hrvati ruski k.... , stoko

  • Stolp 18:48 14.januar 2013.

    Iz prvega zemljevida se mi zdi verjetna le združitev Kosova in Albanije, pogojno razdelitev Italije a sicilija bi bila skupaj z ostalim jugom.Drugi zemljevid: odcepitev Katalonije, Baskije in še posebno škotske je kar verjetna, verjeten je tudi seveda ...prikaži več razpad belgije a flamci gotovo ne bodo šli pod nizozemsko. Oni NOČEJO biti Nizozemci. Ostalo se mi ne zdi verjetno sploh pa ne da bi se provansa in lotaringija(morda so mislili alzaško) odcepil od Francije. Radi sicer bi a Francozi tega NIKOLI ne bodo dopustili.Naj omenim da so podoben zemljevid pri Ekonomistu tam nekje leta 87 ali 88 naredili za Jugoslavijo čez 20 let. Zelo dobro so zadeli, tudi neodvisno Kosovo, le črnogoro so predvidevali kot Karljevino, makedonijo pa pripojeno srbiji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.