Šport /sport/nogomet
37 ogledov

Slovenci dvakrat v okvir vrat

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 09:42 12.oktober 2016.

    Igra še kar znosna,zadeti gol je pač za naše problem(če se jim že slučajno ne posreči).Bezjak bi lahko vratarja Angležev vprašal v kateri kot želi prejeti gol,napičil pa je direkt v njega.Kaj pa lob?še ni slišal za kaj podobnega?To ...prikaži več pove mnogo o IQ naših žogobrcev.

  • Ronald Reagan 07:15 12.oktober 2016.

    Saj nič ne rečem, fantje so odigrali kot pač zmorejo...ampak za kaj več pa vseeno štejejo samo goli...umetniški vtis je premalo.

  • blueone 07:43 12.oktober 2016.

    Fantje so zadnji dve tekmi odigrali zelo dobro. Čestitke za 4 točke!

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:29 12.oktober 2016.

    Najprej moram priznati, da niti nimam neke prave volje oziroma ideje za to kavč analizo. Predvsem gre za to, da včerajšnje tekme nisem »na polno« spremljal, ker sem imel neke druge obveznosti, ki so mi vzele veliko veselja, ...prikaži več za spremljanje včerajšnje tekme. Mogoče bom zato malo manj objektiven in se bom skušal bolj osredotočiti na tekmo s Slovaško, ki sem jo tudi v živo spremljal, v soboto 8.10.2016. Seznam igralcev slovenske nogometne reprezentance je bil pač tak kot je bil. Lahko samo rečem,..... nadaljevanje na : http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/237679/slovenijaslovaskaanglija-kavc-analiza-xxx

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.