Šport
27 ogledov

"Slovenci so popolnoma nori"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Izudin 11:25 02.september 2013.

    Jaz sem na naslov in sliko dobil takoj pravo asociacijo, na 24ur pa res zavajajo.

  • vili.manili 11:03 02.september 2013.

    Jap.Jaz z današnjim dnem odhajam od tule. Sem jim dal kakšne 14 dni in ugotovil, da je podcenjevanje bralcev in zavajanje z naslovi čedalje hujše in ne zgolj preblisk butastega novinarja. To mora biti uredniška odločitev. Kvalitetnih portalov je še ...prikaži več dovolj, si bom pač izbral kakšnega drugega. Vem, da nisem edini.

  • speris 11:11 02.september 2013.

    se strinjam

  • dragec 15:32 02.september 2013.

    Saj, naše življenje je eno veliko zavajanje. našo reprezentanco čaka še konkretno delo - vse do sedaj je bila ena navadna predigra

  • Method 10:56 02.september 2013.

    Eno leto nazaj sem odstranil 24kur iz mojih zanamkov zaradi zavajanja z naslovi, clanki, kaj kmalu bom se zurnal ,ker vidim da gre po istih stopinjah manipulacije, da bi zgubili 2 normalna bralca a s tem pridobili pet 10 letnih ...prikaži več bralcev go go justin bieber ter podobni clanki.....

  • vili.manili 10:31 02.september 2013.

    Ne, to je namenoma. Očitno je to nova politika žurnala. Tako kot 24ur ima sedaj tudi žurnal svoje bralce za idiote. Zavajajo z naslovi in slikami na naslovnici, očitno jim je ostalo samo še to. Žurnal je bil super portal, ...prikaži več dokler niso začeli izvajate te nove uredniške politike. Zaradi tega bodo izgubili veliko pametnih bralcev in morda pridobili kakšnega malo bolj butastega.

  • stela 09:48 02.september 2013.

    Če na hitr pogledaš članek, bi mislil.,da je Parker rekel, da so Slovenci "nori"..,...eh, kakšen šmafu od novinarja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.