Slovenija
293 ogledov

Slovenci z revolucionarno rešitvijo vodilni v svetu

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Štefan Sobočan 19:18 25.december 2016.

    MINISTROVA ŽENA - Prepričan sem,da mu minister ni ponujal žene,kar dveh, samo zato,ker je bil Slovenec "po njihovo" oblečen,ampak - če že - zato,ker mu zdel fant učen mladenič in mu je hotel tudi na ta način izkazati spoštovanje. Običaji: ...prikaži več: razumi, dojemi, "kopčaj", če lahko.

  • Jan Ethelwulf 21:58 25.december 2016.

    Tam kjer sem delal prakso (USA frima) so pobrali kar lep delež kvalitetnih slovenskih programerjev. Vsekakor se ljudje z 2-4k ne zadovoljijo ^^ dobri programerji bodo plačani 5-10k - ker tu ni meja. Lahko delaš v katerikoli državi za katerokoli ...prikaži več državo. Tako, da če hočeš pritegnit pozornost določenih ljudi... moraš kar globoko v žep poseči. Kot že rečeno. Ni problem, da takih ljudi ne premoreno, zgolj da so ti ljudje na globalnem trgu kvotirani veliko več kot jim podjetja v Sloveniji ponujajo. Po drugi strani si lahko Indijce najamejo.. bodo lahko še veliko več prišparali na plači!

  • Jan Ethelwulf 22:39 25.december 2016.

    in pa točno to sem želel rečt.. iščejo poceni dobre razvijalce.. a ni nekoč veljalo: nisem tako bogat da bi kupoval poceni?

  • Žurnalček 12:09 25.december 2016.

    A je tale gospod vnuk od Ježka ?

  • jakec1575 11:20 25.december 2016.

    Big like.

  • hubertfast 14:18 25.december 2016.

    Ja

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:36 25.december 2016.

    Na to smo res lahko ponosni. Znanja v SLO res ne manjka. Bravo ekipa!!!

  • blueone 18:58 25.december 2016.

    Bravo, čestitke ekipi za uspešno delo

  • Notsocommon 20:00 25.december 2016.

    Je ogromno podjetij, ki iščejo sposoben kader za bistveno višjo plačo kot jo omenjaš (ob normalnih pogojih ;).

  • primoz.g 20:13 25.december 2016.

    pri nas ? pa da nočejo da znaš poleg programiranja še PS, video editing, izdelavo psic ipd. ?

  • Notsocommon 20:48 25.december 2016.

    Pri nas. Za 2-4k neto se vsekakor ne išče nekoga, ki bo poleg reševanja kompleksnih tehničnih problemov risal še nekaj v PS "spotoma".

  • Notsocommon 22:08 25.december 2016.

    5-10k neto je 10-20k bruto... za take stvari moraš biti običajno še kako stopničko višje od razvijalca. Vsekakor taki razvijalci sploh ne gledajo oglasov, ki jih ti omenjaš - ker za to enostavno nimajo potrebe :)

  • Jan Ethelwulf 22:38 25.december 2016.

    v bistvu se motiš.. si normiranec do 100k€.. plačaš dobre 4% davka... :D in neki drobiža za zavarovanje, računovodski servis in ostalo... win win!

  • Jan Ethelwulf 19:09 25.december 2016.

    Oglasi za zaposlitev za programerje v Sloveniji:izkušnje: VSE in še več - design, 5x framework, 15x programski jezik, trženje in še računovodstvo, minimalno 10 let delavnih izkušenj, mlada fleksibilna osebaplača: 1000€ na mesec + stimulacija če delaš kot ...prikaži več živina HVALA LEPA. Za tako plačo in tako absurdnimi pogoji naj kar iščejo! Dobrih programerjev je omejeno, vendar ne spet tako malo, ampak le ti so tudi pametni in v Sloveniji nimajo kaj iskat, ker smo smešni. Ko zaključim magisterski študij sem precej prepričan, da bo moja zaposlitev v tujini, ker tle ne bom dovolj kvalificiarn, v tujini za najmanj trojno plačo pa bom, ker znajo cenit delovno silo in so na realnih tleh.

  • primoz.g 19:35 25.december 2016.

    Jest sem hotu podobno napisat nekaj h nazaj, ampak sem se vzdržal da vidim če bo kdo omenil, večina firm hoče da si multipraktik in na razpolago 24/7 ter vedno nasmejan, za čuka al pa raj še manj :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.