Magazin /magazin/lepota-telo
35 ogledov

Slovenija na 33. mestu držav z najboljšo hrano

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 2112 17:12 16.januar 2014.

    ne vem čemu makaronarji hodijo jest k nam, če imamo tako slabo hrano. Jaz pr njih nisem še nikoli dobro jedel.

  • Majazmaja 17:59 22.julij 2015.

    Kolikokrat si bil v Ameriki? Na katerih delih (Amerika je velika). S hrano je tako kot pri nas: za malo denarja malo muzike.

  • Dixon 09:47 17.januar 2014.

    Pa še boljši bi imeli, če ne bi dopustili vsem tem Lidom, Hoferjem in podobnim da bi se razcveteli po Sloveniji s to njihovo nizkorazredno ponudbo in kao privlačnimi cenami, ki pa to na dolgi rok sploh niso. Namesto, da ...prikaži več bi kupovali preverjeno slovensko kakovost in kvaliteto, se raje zaradi tistega centa cenejšega izdelka odločijo da gredo v te trgovine in kupujejo tuje izdelke. Jaz mesečno veliko več privarčujem v Tuševih trgovinah, pa še slovenske izdelke kupuje, kar mi veliko pomeni.

  • spenjac 16:38 16.januar 2014.

    ta raziskava čisto nič ne pove o kvaliteti hrane, temveč o njeni dostopnosti, torej ceni glede na zaslužek. v ameriki je hrana dosti cenejša kot pri nas, ne bo pa me nihče prepričal, da je boljše kvalitete, ker je polna ...prikaži več kemikalij - od hormonov, do gso. Po logiki te raziskave ima vsakdo, ki je raznovrstne špar bađet smeti, boljšo prehrano kot nekdo, ki je bio zelenjavo - ker so nizkocenovni odpadki pač bolj dostopni in jih lahko več kupiš...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.