Slovenija
60 ogledov

Slovenija toži Hrvaško

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 14:47 15.september 2016.

    pravilno, kroati tudi nam v Slovenijo pošiljajo neplačane parkirnine

  • jakec1575 14:54 15.september 2016.

    to da bomo poplacali varcevalce in hkrati tozili za terjatve bi se moralo zgoditi ze 15 let nazaj. komu pri nasih politikih je bilo v interesu, da se to ne zgodi je za raziskovalno novirnastvo. Sedaj imamo obresti za odskodnine ...prikaži več varcevalcem brez potrebe. Bolje pozno kot nikoli. Čestitke Kelmenčiču.

  • Zmago 15:27 15.september 2016.

    Ufffffffffffffff. Dolgoooooooooooooooo so rabiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Al' je to samo zato, ker je na Hrvaškem zmagala napačna opcija ????

  • Papaja Popi 15:15 15.september 2016.

    KONČNO ! ! ! ! ! In kako bo tožba vplivala na odnose ?Briga me ! ! ! ! !

  • blueone 18:22 15.september 2016.

    Jaz pravim tako, tisti ki je denar dolžan, naj denar vrne!

  • Ludvik Miholic 19:37 15.september 2016.

    kdaj mi pa vrnila slovenska lopovscina denar katerega sem polozil posteno v mariborsko banko in me je oropala hrvati nikar ne nasedajte sloovensi lopovscini ce ravno ste vi hrvati ista mafija kot slovenska

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:45 15.september 2016.

    Sem se že spraševal na čem Klemenčič tako zavzeto dela ves ta čas. Zdej ga pa razumem.

  • Pohujšanje 21:30 15.september 2016.

    Upam, da so jo dobro pripravili. Da ne bo sodišče odločilo le o tem da ni pristojno. Lahko bi vložili še tožbo o radioaktivnih odpadkih iz JE Krško, ki ji elektrarna proizvaja hrvaške elektrike, odpaki pa ostajajo v Sloveniji. Kdaj ...prikaži več bo vložena še ta tožba??????

  • slajan 15:20 16.september 2016.

    Hrvaška ima trenutno na EU sodiščih tožbe skoraj z vsemi sosedami (meje, vojni zloćini, LB, INA, konverzija posojil iz frankov v EUR...). Nihče od Hrvatov pa se ne vpraša, ali je normalno da si v sporu z vsemi, komentarji pa ...prikaži več izključno žaljivi ali celo posmehljivi. To je mentaliteta Hrvatov - cinizem in aroganca ter vstrajnost. Upam da tokrat uspe tudi nam.

  • sprehajalec 15:46 15.september 2016.

    Ja, ta tožba je morebiti premišljena, po volitvah in kot neka pomoč Hrvaški, saj bo zopet združila Hrvaško.

  • Avatar Leon
    Leon 15:10 15.september 2016.

    Slovenija je vse pravde na mednarodni ravni izgubila zadnjih 100 let ! Nesposobni faraoni zapravljajo denar revežev .

  • sprehajalec 15:26 15.september 2016.

    Točno tako, ene stvari še ni dobila na sodišču. Izgublja tudi proti svojim državljanom zunaj meja. Doma seveda proti malim ribam dobiva. Bojim se, da je nekaj narobe z dojemanjem sodstva pri nas in je sodstvo bolj v smislu nekega ...prikaži več Hlapca Jerneja in neke imaginarne pravice. V glavnem ne vem, kaj tožba dela na človekovih pravicah, če mene vprašate bo vržena ven od tam. Tožba je gospodarske narave, Banka toži podjetja in Državo Hrvaško za denar. Razen če od teh podjetij ni nič ostalo oziroma so danes neprepoznavna in nesledljiva. Potem ti morda res nič drugega ne ostane kot človekova pravica. V glavnem bomo videli. Upam da je stvar premišljena

  • Plavi-mil 09:51 16.september 2016.

    Klemenko je moral nekaj narediti, da si pridobi nazaj volilce, ker jim podpora vstrajno pada, Hrvatje so pa hvaležna tema. Verejetno iz tega ne bo nič, saj smo še vse tožbe s sosedi izgubili, to dobro ve tudi Klemenko, ampak ...prikaži več za nabiranje političnih točk vse prav pride.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.