Svet
14453 ogledov

Slovenka v Avstriji namerno na pokrov motorja nasadila usmerjevalca prometa

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar SS666
    SS666 12:08 21.januar 2024.

    Pa morajo se Balkanci pokazati v pravi luči... .

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 11:06 21.januar 2024.

    Upam, da v Avstriji odsedi kakšno desetletje. V Sloveniji je že vnaprej za takšno stvar nedolžna.

  • rd2dmk2 11:21 21.januar 2024.

    par dni nazaj smo imeli podoben članek, sam da sta v njem nastopla voznik in pes. razlika v člankih- pes je malo poškodovan in voznik naj bi po željah lastnika umrl v hudih mukah, pa še za vozilo naj bi ...prikaži veči dal take stroške da bi obubožal. in nikjer se jasno ne vidi da bi voznik namerno povozil žival, ki se je potepala po cestišču. tukaj pa kar trije namerni naleti. poskus uboja človeka,, ki je imel kaj početi tam. upam da voznica ne odsedi, ampak da ostane brez gat na riti. važnost objestna.

    • Dejan Vehovec 14:40 21.januar 2024.

      Par mescev nazaj mi odvezan, kar konkreten ps, skoči tik pred moj avto. K sreči sem pelju cca 30 in zabremzu, vseen ni bilo šanse da v metru ustavm. Psa odbilo po tleh in je odšepu, na avtu v karoserijo ...prikaži več vdrt žaromet, K njeni in moji sreč pa ni blo v blizin pomembne lastnice ki bi rekla da sem ga zanalašč, da sem bolan v glavo in da me je treba.... K sreč za naju pravm, ker ne vem če bi se loh zadržu. Se pa zamisliš kaj bi blo če bi bil namest psa kak omamljenec al oa otrok

  • Kmodri_ 12:34 21.januar 2024.

    A je z juga? Sam vprašam.........

    • Avatar SS666
      SS666 16:22 21.januar 2024.

      Vsi mi na sončni strani Alp smo z juga.Vsaj za zahodnjake.

  • Toma 11:33 21.januar 2024.

    Kam pelje ta svet! Šibkejši spol je vedno bolj nasilen Na sodišču ima kot tak več pravic, pol si naj pa pobje kaj upajo osvajati, da glih prav pritisnejo, da ne bo posiljstvo. Pa slavni ne smejo postati sicer bo ...prikaži več tožba za deserletja nazaj!

  • sandi76 19:18 21.januar 2024.

    Je voznica vozila kakšen BMW ali Audi ?

  • Idioti 10:05 22.januar 2024.

    Zaprite kozo za mal dlje časa !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.