Magazin /magazin/vip
35 ogledov

Slovenska voditelja o smrti Katine medicinske sestre

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravaresnica123 15:07 11.december 2012.

    Za takšne kot si ti, je imel Mou dober odgovor. Avdiču ljudje žvižgajo in mu ploskaju, tebi pač ne, ker si nepomemben!

  • kapibara 15:27 11.december 2012.

    Ma ta bosanski Ćefur, naj gre te svoje štose med obrazance špilat in upat , da si ga kdo ne privošči osebno ali pa preko žlehte..!pa kaj če je bil plcaj, to on osebno meče samo slabo luč na ...prikaži veča sedanje POLICAJE...!!

  • bla_blabla 14:18 11.december 2012.

    Ti si tak malo nagjen?

  • creus 14:07 11.december 2012.

    norci verjamete, da je storila samomor? POKNALI SO JO, ker je povedala teh par podatkov o njenem stanju! Madona imaste oprane glave ljudje božji.

  • erikkk 13:21 11.december 2012.

    žal jst ne odobravam samomore in se mi tako dejanje zdi dejanje slabičev ... Sožalje svojcem ... seveda ...ampak:sam ne vidim voditelja kot krivca za njeno smrt..Z vidika cerkve pa delat samomor pomeni še hud greh in ...prikaži več vemo kje je konec. Človek na na svojo usodo ne sme uplivat ali jo spreminjat.

  • Oseba_ 14:49 11.december 2012.

    Avdić , ti si meni antipatičen do fula, sori.

  • KOJAK 14:57 11.december 2012.

    Sej tega ni treba javno objavljat. Veš koliko je takih ki podobno mislijo o tebi, pa ti tega ne dajo vedet!

  • KOJAK 15:36 11.december 2012.

    Ahahaha in potem se oglasi čistokrvni slovencelj... ZIEG HEIL

  • NejaS 00:01 12.december 2012.

    Oglašaj se, ko boš srž svoje kulture, slovenski jezik, obvladal, kot se zagre. Meni Denis Avdić ni všeč, ampak nekoga zmerjati zato, ker je pripadnik nekega naroda ... preprosto ne sme postati del slovenske kulture. Ne dovolim! Sploh ne nekomu, ...prikaži več ki mu je slovenska kultura španska vas!

  • Oseba_ 14:49 11.december 2012.

    ni bilo dejanje, ker je slabič, ampak je očitno imela visoko moralo in si ni mogla oprostiti, da je izdala podatke !!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.