Slovenija
46348 ogledov

V naše šole bi radi vpeljali to novost

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:53 27.april 2023.

    Tu bo potreben razum in prestrukturiranje celotnega sistema.. Domače naloge v bodoče odpadejo, ker se nihče več ne bo sam trudil in bo to prepustil umetni inteligenci.... Poudarek bi moral biti na ustnem preverjanju v šolah, sem pa skeptičen glede ...prikaži več tega koliko se to učiteljem ljubi in ali so tozadevno usposobljeni..Torej bo večina spet na plečih staršev, ki pa se jim ali ne ljubi ali pa so za bilo kakšno vzgajanje prezarukani..Spet bomo imeli same podmladke političnih strank in ostale bebote.

    • bi_ba 13:15 27.april 2023.

      Prihajajo generacije vedno večjih bebotov s katerimi je mala malica upravljati po svojih željah.

  • lojs 11:53 27.april 2023.

    naše šolstvo je 30 let peskovnik neskončnih eksperimentov vsake oblasti ... povsem jasno je, zakaj levaki tako zagovarjajo državno šolstvo, državno zdravstvo in še kaj bi imeli državno ... strogo so proti financiranju zasebnih šol, ker je cilj samo to, ...prikaži več kako bi se nakateri posvečeni omastili z raznoraznimi kvazi kunštnimi projekti ... ko bo tudi po šolah zmanjkovalo kadra, bodo prisiljeni financirat tudi zasebnike, podobno kot v zdravstvu

    • Boschtjan Zupanchich 15:03 27.april 2023.

      Saj učiteljev že primanjkuje, .... in še bolj jih bo, ... ostaja pa samo čedalje večja puščava Bedakov , ki učijo mlade bedake kako postati odrasli bedak , .... In kdo je najbolj kriv za vse to ?

    • lojs 15:16 27.april 2023.

      umetna inteligenca bo rešila tudi kadrovski problem ... kitajčkom so baje že naročili specialne robotke, ki bodo nadomeščali učitelje

    • Boschtjan Zupanchich 15:27 27.april 2023.

      Ja, potem naj jim pa še umetna inteligenca riti briše, in tudi oplaja ženske, da bo še več robotnih bedakov proizvedenih kot jih je že itak .... mar ne ? ;-)

  • Kmodri 13:53 27.april 2023.

    V osnovno šolo sodi rokopis, ki dokazano izboljšuje kognitivne sposobnosti! AI bo povzročil intelektualno lenobo in zabitost! Otrokom je treba prevzgojiti, da sami čim bolj razmišljajo, sicer bomo dobili same bebce! Neskončno sem hvaležen osnovni šoli, da so nas mučili ...prikaži več s pisanjem esejov, kar mi je prav prišlo pri intelektualnem delu.

    • lojs 14:23 27.april 2023.

      mene pa tega niso naučili ne v OŠ in ne v srednji, ampak sem se kasneje sam naučil pisati in še marsikaj drugega ... toliko o uporabnosti našega šolstva, ki mu pa jaz nisem prav nič hvaležen

    • Boschtjan Zupanchich 15:09 27.april 2023.

      K(ne)modri, žal si že malo za časom, ker to , kar opisuješ , se žal dogaja že nekaj desetletij , tako, da smo že zelo daleč in globoko zabredli ....

    • Boschtjan Zupanchich 15:11 27.april 2023.

      Lojzij, jaz pa sem vseno malo hvaležen za nekoliko znanja ki sem ga pridobil v šolah, , ampak še bolj sem pa žalosten, da sem moral zapraviti toliko dolgih let za Slabo učenje tega Slabega "znanja" ... !!! ! !!!

    • Kmodri 15:37 27.april 2023.

      Hja, če starši ne vidijo kot ped pred sabo, potem ni čudno, da so mlajše generacije vse bolj zabite. Moji otroci so vse obnove in naloge pisale na roke in so se zavedali, da je telefon in računalnik z internetom ...prikaži več zgolj orodje. Seveda so uporabljali najnovejšo tehnologijo, a po zdravi pameti!

    • Boschtjan Zupanchich 15:39 27.april 2023.

      No, Kmodri, potem si svojo nalogo Bolj opravil. Ampak, ali si se pa kdaj vprašal, Zaradi katerih Vzrokov pa pride do tega, da starši vzgojijo svoje otroke tako Zelo Slabo ??

    • onyxx 16:48 27.april 2023.

      *esejev

    • Kmodri 16:58 27.april 2023.

      No, zate spisov!

    • lojs 17:22 27.april 2023.

      so mi pa iz osnovne šole ostali v spominu neznansko dolgočasne proslave, katerih sestavni del so bili nastopi raznih bitk zaslužnih nob borcev ... zaradi mojega negodovanje sem imel vedno problem z nekaterimi učitelji ... "politička nastava" že v oš

    • Kmodri 21:02 27.april 2023.

      Hja, če si napisal v spisu, da je šola gnila, si avtomatično dobil šus!

    • lojs 21:12 27.april 2023.

      ni šlo za to, da bi pisal o tem kako je šola gnila, čeprav sem tako doživljal ... bil sem uporanik, ker sem žal razmišljal s svojo glavo

  • mph2 11:09 27.april 2023.

    Na prvo sem pomislil, da spet kakšno vegansko sranje. Digitalizacija je lahko dober pripomoče, ne more pa zamenjat človeškega stika, AI pa sem izredno proti na vseh področjih. Čeprav še kar ok dokler morda nekoč ne pride do samozavedanja AI, ...prikaži več potem pa smo končali.

  • lojs 09:25 27.april 2023.

    tole je pa taka solata od članka, da bi moral najmanj trdi dni kidat vso to klobasanje ... pa kekšen digitrajen učitelj, wtf? ... no ko sem prišel do številke 17mil, je bilo vse jasno ... ampak seveda neukemo folku ...prikaži več je treba predstavit tako, da se vsak zamisli kako je vse to učeno in kunštno ... žal nisem med takimi, ki bi nasedal tem neumnostim, se pa strinjam, da so prfoksi v malo čudni situaciji ... kakor kdo

    • leonardo 13:58 27.april 2023.

      dr.dr. lojs. Marsikaj v prispevkih mi ni prav jasno in si včasih tudi ne upam komentirati. Ker si očitno v vseh stvareh podkovan in v vsakem komentiranju prvi, te prosim, da mi poveš kakšne diplome imaš in koliko zaračunavaš za ...prikaži več nasvete. Seveda mi boš moral povedati, kje te najdem, ker bi te kar velikokrat " ponucal".

    • leonardo 14:04 27.april 2023.

      Veš kar veliko spremljam t voje " klobasanje" in vidim, da so zate vsi neki trotli, norci, nepoučeni bedaki itd. Torej, ko boš prenehal s temi prtikli, bom pa res mislil, da nekaj veš o življenju.

    • lojs 14:19 27.april 2023.

      za začet vsaj to vem kaj pomeni digitalno vs. analogno ... glede na to, da me opazuješ, si verjetno ugotovil, da pa žal čisto vsega ne komentiram, ker me ne zanima ... sicer je pa tako, da se ravno spoštovani ...prikaži veči hudo izobraženi dr. akademiki trudijo nadmudrit ostali svet ... izobrazba še ne pomeni, da imaš kaj pojma, treba se je zanimat in do znanja pride človek tudi brez izobrazbe, kar pa pri nas seveda ne šteje , žal

  • BenX 10:47 27.april 2023.

    Jaz nisem pristaš neke digitalizacije v šolah. Res je šolski sistem zastarel, a neka digitalizacija je še slabša stvar. To bo še bolj razčlovečilo in razosebilo vse skupaj. Pristen človeški stik je tisto, kar otroci nujno potrebujejo.

  • Avatar Leon
    Leon 11:18 27.april 2023.

    Spomnim se časa vladavine ljubljenega vodje ,ki je obljubljal tablico vsakemu učencu v državi ! Torej je potrebno najprej izobraziti izobraževalni kader . Prihodnost je v digitalizaciji .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.