Avto
391 ogledov

Slovenski kupec se kadilskemu avtomobilu najraje izogne

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 06:46 12.marec 2017.

    V tem primeru grem k drugemu prodajalcu, ki je za začetek vsaj vljuden-prijazenPa sem kuupul rabljen avto res da ta 3.500 pa se je pupša vrtela okli men ob nakupu..Prodsajalci se imate za "careve" kar večinoma tudi "ste" ...prikaži več uvožebi, vsaj lastnikiPa kaj misliš, če prodajaš avto za 2 jurja da si zdaj "car"..

  • Papaja Popi 09:55 11.marec 2017.

    Se ga da očistiti.Treba je biti vztrajen.Traja pa lahko tudi 2 meseca ali več, da gredo vonjave ven.

  • KOJAK 09:49 11.marec 2017.

    iz lastnih izkušenj povem, da se kadilskega avta NE DA OČISTIT.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:52 11.marec 2017.

    "nebi" se pise narazen.

  • McClain 12:39 11.marec 2017.

    čist res nikoli. KOt stanopvanje, razen če ga razdreš do tretje gradbene faze

  • max 21:53 11.marec 2017.

    Kot prodajalec avtomobilov lahko tole potrdim. Težava pa je predvsem v kupcih, ki se pri nakupu avta za 2000eur obnašajo kot da kupujejo najmanj novega ferrarija. Aloooo blondi kupuješ staro kanto z 250.000 km in tremi lastniki pred ...prikaži več tabo, nove prodajajo čez cesto.

  • Žurnalček 13:42 12.marec 2017.

    Pepel se stresa v pepelnik , zato se ta stvar tako tudi imenuje ! Stresaš skozi okno , da avtomobili potem TVOJ pepel dvignejo in pride v notranjost drugih vozil ! Potem sigurno tudi čike ven mečeš !1 Ti je ...prikaži več že kdo rekel da si navaden nekulturni gnoj ?

  • dusan72 22:10 11.marec 2017.

    Po mojem malo pretiravate. Vsak avto se da v enem popoldnevu pripravit za prodajo. Če se pa prodaja teden ali mesec... se pa tako ali tako kar precej "razkadi". Eno so vonjave, ki se jih da relativno dobro odstranit, drugo ...prikaži več so pa res "poškodbe" na armaturi, tepihih, prevlekah. Konec koncev ga pač prodaš kadilcu, ki po enem solidnem čiščenju sploh vedel ne bo, da se je v avtu kdaj kadilo. Jaz v avtu sicer kadim, ampak ponavadi samo v koloni s spuščeno šipo. Pa v pepelnik ne otresam, ker tisto je pa res "gravž" zjutraj, ko se vsedeš v avto, sploh od jeseni do pomladi, ko je zraven še vlaga. Smrdi kot kuga, celo meni :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.