Slovenija
34 ogledov

Slovensko podjetje ob 45 mio posel na Hrvaškem?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 06:06 02.oktober 2016.

    Bo pa Slovenija uspešno prodala za primerno ceno še preostale hotele v Portorožu. V srbohrvaščini.

  • Avatar Lucipin
    Lucipin 07:41 02.oktober 2016.

    Od kadaj je na Hrvaškem uraden jezik Srbohrvaščina? Ko vem nikoli ni bilo butelj..

  • Lavdan 08:02 02.oktober 2016.

    Pri vseh zapriseženih prevajalcih je to sramota. Me pa zanima koliko Kolektorjevih delavcev bi delalo v Splitu.Požrešni lastnik bo žrl dokler ne požre sam sebe.Sredi Ljubljane delajo Hrvati, pa imajo sigurno vse pogodbe v pravi Slovenščini.

  • Laznivi 11:32 02.oktober 2016.

    Res hudo resna firma ki se za prevajalca placati nima.

  • softundsicher 10:15 02.oktober 2016.

    Če hočeš, hočeš. Če nočeš, nočeš. In najdeš vzrok - takšen ali drugačen. Napačen prevod, prisluhe ali pa to, da denar od banke ni bil na banki. Balkanci pač. Z nami vred.

  • zebradgr8 12:53 02.oktober 2016.

    Zato pa obstajajo uradni prevajalci, ki vejo da kozarec ni kozarac ipd. - zanimivo, koliko ljudi misli da dejansko obvlada hrvaški ali srbski jezik. Še bolj me čudi to, da vsi hvalimo realni sektor, kako je boljši od JU pa ...prikaži več vidim, da smo enaki oz. slabši.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:44 02.oktober 2016.

    "zaradi nekaj izrazov v slovenskem jeziku".Kritika na mestu. Ampak lahko bi vsaj povedal kateri izrazi so to bili. Ker me res zanima.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.