Slovenija
10953 ogledov

Slovo nekdanje Janševe tesne sodelavke

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slavauk22 22:54 08.marec 2024.

    POČIVAJ V MIRU!

  • Ender3 21:59 08.marec 2024.

    Toliko lepih besed o osebi iz ozadja SDS..Ivo Hvalica je bil veš čas v ospredju pa, ni bil deležen takšnih besed in slovesa. Če se zameriš večnemu šefu se za začetek najprej znajdeš na zadnji /sramotilni/ klopi DZ..Sicer ne vem ...prikaži več zakaj mediji o tem pišejo, ker črna kronika SDS je na straneh Nore24tv. Žurnalovci pozor ! ne prehitevajte po desni !

  • miran29 19:53 08.marec 2024.

    revolucija žre svoje lastne otroke....ja ubijajo tudi svoje, kot Stalin in Tito....in Churchil in Roosevelt...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:09 08.marec 2024.

      Ti butl fuknjen, rak ne izbira!!!

    • Ender3 21:49 08.marec 2024.

      Mačk...za nekatere ima tudi rak različno barvo..Ideologija tudi deluje kot, maligna bolezen. Ko jo stakneš ni ozdravitve..

    • Antivaxer 22:01 08.marec 2024.

      "Turbo rak bo v prihodnjih letih zahteval življenja na stotine milijonov, če ne milijard ljudi, pravi poznavalec Pfizerja. Opozarja, da je vsakdo, ki prejme cepivo mRNA, hodeča tempirana bomba, ki čaka, da eksplodira". Več na epoha.com Antivax smo označeni kot ...prikaži več idioti in danes sem prav ponosen, da sem idiot!

    • slavauk22 22:54 08.marec 2024.

      pred cepljen kao nismo poznali raka ane? resi si idiot ja

    • Antivaxer 23:17 08.marec 2024.

      Podpišem: sem necepljen idiot 😀

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.