Slovenija
18 ogledov

Sneženje se umirja

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 12:40 24.februar 2013.

    nima smisla upletati politiko v zimo in sneg nekateri so prav obsedeni z politicno pripadnostjo mislim da je smolar lepo zapel (sam prevec si skregana) ko bomo enkrat po dolgem casu slozni bomo dojeli da so vsi politiki isti brez ...prikaži več izjeme sneg je pa naravni pojav kaksno lopato ga skidamo in si pretegnemo ude ter se nadihamo svezega zraka veliko bolj zdravo kot premlevati dnevno politiko

  • murderone 13:43 24.februar 2013.

    Scott sploh ne vem kako lahko en kvazi dolenjček ,ki je povrh vsega verjetno še nekje iz Ambrusa nekaj komentira kot sem že klinčku predlagal lahko tudi s tabo uredim srečanje povej ,če si za?

  • Scott 19:44 24.februar 2013.

    Lahko, a šele poleti, ko zopet pridem na počitnice v domovino.?S takšnimi kot si ti se želim srečati, spoznati, čeprav vas je zdaj že kar nekaj, ki si želite srečanja z menoj, a menim, da se bo dalo zorganizirati termine srečanj.?

  • Scott 11:39 24.februar 2013.

    Od , tako mu pravi tudi najvplivnejša ženska na planetu zemlja!Vem pa, da so vam ljubši tovariši!Bonsai ali 50 stotinov(majhen, siv in nič vreden), ata-pampers, razni ići, buzerantje in celo zoofili!

  • Scott 09:30 24.februar 2013.

    Kriv pa spet gospod Janez Janša?

  • murderone 10:55 24.februar 2013.

    Seveda je kriv shizofrenik Janša!On je kriv tudi ,da se na žurnalu pojavljajo taki idioti kot si ti scott!Vprašaj mamo!

  • titty 10:55 24.februar 2013.

    Gospod????

  • Oxxo 11:06 24.februar 2013.

    Od kdaj je pa JJ gospod? GOTOF je!

  • Opacity 11:11 24.februar 2013.

    http://www.uporabi.net

  • Scott 11:34 24.februar 2013.

    Ker ga krivite čisto za vsako stvar, ki se v Sloveniji zgodi, sem pač vprašal, če je kriv tudi za sneženje.?Tebi pa v kolikor tu v Sloveniji ni všeč, odseli se nazaj v deželo svojih staršev, tam je zagotovo vse ...prikaži več naj, naj in tudi snega je precej manj.

  • Oxxo 12:00 24.februar 2013.

    @ScottČajčka, pa obkladke na glavo... da ne boš zbolel, ker ti Führer odhaja s trona... Vse je boljše od JJ. Vseeeeeee!!! GOTOF je!

  • Oxxo 12:01 24.februar 2013.

    @Scott - Nisi vprašal ampak SI PROVOCIRAL!In ko si dobil odgovor (spet) nisi bil zadovoljen.Terapijo sem ti pa napisal spodaj.

  • vicvic 15:14 24.februar 2013.

    Ni kaj tokrat joka z nami tudi nebo.

  • gec 17:16 24.februar 2013.

    kriva je tvoja mama,ki te je rodila debila...

  • gec 17:19 24.februar 2013.

    scott,pel janšo mami,mogoče sta brata...

  • Oxxo 20:42 24.februar 2013.

    Seveda tvoja domovina je Argentina. A te je novakova obiskala pred kratkim? Sta se izljubila... cerkvene miške...

  • Scott 19:46 24.februar 2013.

    Meni nihče ne odhaja, pri nas imamo še kako stabilno vlado, veš že dolgo ne živim v Sloveniji.

  • Oxxo 20:42 24.februar 2013.

    @Scott A si belček? V Argentini... ? To pove vse o tebi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.