Slovenija
41 ogledov

Šotor bi morali porušiti, a ta še stoji

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pikijakob 11:32 03.februar 2013.

    daj ne bluzi. naj si zrihtajo gradbeno in uporabno dovoljenje pred postavitvijo. saj so vedeli v naprej kaj jih čaka. inšpektor bi jim moral še nabiti 100€ kazni za vsak dan ko črna gradnja stoji! v sloveniji lahko vsak nekaj ...prikaži več muti, odgovarjal pa ne bi nihče, gre jim samo za keš ki ga bodo potegnili s tem šotorom.

  • zic 09:09 03.februar 2013.

    zanima me kako so ti zajebani sosedi preživeli 3 dni hokeja na stadionu bežigrad!?

  • zic 09:10 03.februar 2013.

    težko, tako zafrustrirane soseske pa ni nikjer v SLO.

  • vico 09:16 03.februar 2013.

    pomojem te sosedje nimajo nobenega cuta za otroke...res jih je lah sram,sram jih je lah ah ti brezcutni ljudje.tut za take raste siba oz.vse se povrene.

  • povejmi 10:20 03.februar 2013.

    žalostno.. vidim, da je vse šlo samo navzdol, odkar sem se preselil iz KS Štadion 10 let nazaj.

  • Pepe007 10:41 03.februar 2013.

    Mislim, da bi morali razmišljati o sistemski rešitvi na najvišjem nivoju. Volilno pravico naj ima vsak državljan Slovenije. Do 16 ali 18 leta jo lahko izkoristijo starši. Sedaj država postaja ujetnik ostarelih ljudi. Kako je lahko šotor s športno ...prikaži več dejavnostjo otrok moteča stvar? To je ja montažni objekt... Kako bomo šele lahko kje odprli kako proizvodno halo? Slovenija je tako poseljena, da je zmeraj kaka hiša blizu...

  • pikijakob 10:58 03.februar 2013.

    gradbena inšpekcija ne zna podreti nobene črne gradnje. jaz imam pred oknom ze 2 leti šotor brez gradbenega dovoljenja pa ga inšpektor ni dal podreti. verjetno dobijo še vedno predobro plačano da založijo papirje...

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 11:28 03.februar 2013.

    Šotor bi morali porušiti, a ta še stojiKaj pa, če bi porušili sosedove bajte s fosili vred?! Pred otroki je še vsa bodočnost, kakršna koli že, pred fosili pa je čas, ko bodo lahko v miru spali, in to za vekomaj.

  • pikijakob 11:30 03.februar 2013.

    če bi bila kaksna stvar v sloveniji 100% legalna, ne pa samo neko mutenje, izmikanje in podkupovanje bi blo tud kul. tudi to je lahko frustracija družbe...

  • meščan 12:06 03.februar 2013.

    Kot sem že napisal, je primerno za meščane, pripravljenost na so bivanje in spremembe. Kajti mesto ni ravno prostor, kjer bi človek iskal prelepe razglede in tišino. Nadvse ne navadno, pa je nagajanje trenutnih stanovalcev, ki živijo med dvema športnima ...prikaži več objektoma in upajo, da bo štadion namenjen opazovanju ptičev.

  • meščan 09:07 03.februar 2013.

    Športni klubi so, kot ostali stvari v Sloveniji, ogledalo družbe v kateri živimo. Torej blizu propada. Kot starš sem zelo vesel, da lahko svojega otroka odtrgam računalniku, televiziji in ne nazadnje brezplodnemu tavanju po okolici in ga pripeljem na trening ...prikaži več v Jamo. Zato bi prosil vse vpletene, da poiščejo vse možnosti, da približno 300 otrok ne preneha z zdravim načinom življenja in se omogoči Olimpiji, da opravlja svoje poslanstvo. in ne nazadnje, za življenje v mestu so potrebna dogovarjanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.