Magazin /magazin/vip
26605 ogledov

Špela Grošelj spet samska: Še pred enim tednom je Gregor objavil to

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gregor51 07:59 29.april 2020.

    po kovid19 najbolj šokantna novica...nisem spal celo noč..boga

  • supreme 10:28 29.april 2020.

    Mrbit je pa vse skupaj nateg...iskanje pozornosti....me neb presenetlo pri taksnih narcisekih😂😂😂

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 08:49 29.april 2020.

    Keri zvezdniki... .Noben,ki se vsaj malo spozna na glasbo ne bo poslušal tega.Populacija poslušalcev so redni obiskovalci gasilskih veselic in mularije iz vzgojno izobraževalnih zavodov.Vsaj jaz tako vidim.Ampak bistvo je,da Špela to dobro proda in živi od tega.In,zakaj pa ne?

  • Ender3 09:30 29.april 2020.

    Kaka nora novica,😐 to zvezdnico ne bi obesil niti na vrata shrambe.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:41 29.april 2020.

      Ender3,greš v to specializirano trgovino s HI-FI zadevami(pod Kristalno palačo). E,prideš not in začneš prodajalcu razlagat,koliko W,ohmov,decibelov,....,pa nobena komponenta pod jurja ni dovolj dobra,pa te zvočniki za 5 jurjev niti niso slabi,da bi lahko bili boljši za ta denar,da je ...prikaži veče bil Nakamichi zakon... .Pol,če te vpraša,"Za kakšno glasbo?".Pa mu odgovoriš za Atomike,pa Modrijane... .Pa pol spremljaš njegove reakcije,a ti to resno al si mene najdu "jebat"?

  • andrej084 09:43 29.april 2020.

    Kako lepo, da sta z nami delila to res zalostno novico. Me pa malo skrbi zanjo, saj nihce ne zdrži pri njej dolgo časa. Pa saj je bedasto biti zaljubljen le v eno osebo, ko je pa toliko drugih na voljo.

  • Avatar Kolmeressa
    Kolmeressa 00:55 30.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.