Slovenija
28 ogledov

"Sprejmete tudi mojo invalidnost?"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 12:52 15.september 2012.

    Zakaj pa zabrisane tablice ? Aja, "zasebni" podatki ...

  • gggg 13:24 15.september 2012.

    Objavite sliko z vidnimi registrskimi tablicami!Lahko pa tudi imena in priimke voznikov. Tu ni treba nobene varnosti osebnih podatkov, saj so se s kršenjem zakonov odpovedali pravnemu varstvu!

  • modrec 13:34 15.september 2012.

    Eni hočejo biti bolj papežki od papeža. Ti parkirni prostori so vedno prazni. Sploh pa ne vem, zakaj bi morali biti invalidi priviligirani. Če lahko štanca po štacuni lahko naredi tudi 20m po parkiriščnem prostoru.

  • Petra Petruškova 14:35 15.september 2012.

    Modrec, predlagam, da take komentarje zadržiš zase in si ne delaš sramote!

  • gggg 16:31 15.september 2012.

    In zakaj potem ljudje ki nimajo težav raje ne pridejo v trgovino s kolesi ali avtobusi? Tako ne bo problemov s parkirnimi mesti.

  • nina 07:33 16.september 2012.

    Modrec,da se ne boš znašel med njimiker v marsičem te denejo dol.

  • privat 08:46 16.september 2012.

    jaz vedno parkiram na takih mestih...zakaj ??zato ker je blizu..neda se mi hoditi ..invalidi pa naj zapeljejo direkt v trgovino če hočejo..al pa ne..Sem jaz kriv ker zdaj razhaja nepoštenost?? Toži nepošteno vlado!

  • spark 21:19 16.september 2012.

    Se strinjam z napisanim. Glede starejših, ki težko hodijo bi res lahko kaj skombinirali.

  • Barbatus 13:35 15.september 2012.

    Pozdravljeni,1. to je zato, ker je nivo kulture pri nas nizek2. ker je določena teoretična *budala* izdal zakon, da mora biti toliko in toliko invalidnih parkirišč na m2 parkirne površine, ne glede ali prideta v center 2 ali ...prikaži več 5 invalidov, recimo ob praznikih 10 ali 12 največ naenkratTorej: moja mama je bila 15 let na invalidskem vozičku, vendar včasih v času Yu to ni bil problem saj so bila mesta v mali količini in spoštovanje veliko.Sedaj pa je absolutno preveč parkirnih mest v centrih in so posledično zapolnjena z nevestnimi ali pač vozniki. V Mb Qulanidi recimo je teh mest, štel sem do 30 in nehal, nisem pa še videl več kot 2 do 3 invalide v centru, torej poglejte NL, N,..in veideli boste nekaj mest in ta vedno prazna, pa naj naredijo še nekaj mest za nosečnice in matere z otroci-dojenčki.

  • Oxxo 11:14 16.september 2012.

    @privatočitno ti "pripada" pravica parkiranja na rezerviranih mestih - ker si invaliden v možganih!

  • tanci82 13:59 15.september 2012.

    Sploh ne gre za to, da ne bi mogli narediti "20m po parkirnem prostoru", ampak za to, da so ta parkirna mesta širša od običajnih, saj se mora invalidna oseba ob izstopu iz avta presesti oz. premestiti iz vozniškega (ali ...prikaži več sovoznikovega) sedeža na voziček. In voziček se ponavadi zapelje ob bok avta. Me zanima, kako vseeno bi bilo tebi za "privilegij" parkirnega prostora, če bi bil ti sam priklenjen na voziček!

  • Srečni Felix 14:02 15.september 2012.

    Saj so pravilno parkirani! Tup v glavo pa lahko parkiraš kjer koli in ne rabiš posebne kartice.

  • Oxxo 11:19 16.september 2012.

    @BarbatusTvoja razlaga ima smisel. Tudi sam sem presenečen, koliko je rezerviranih PM.Ne glede na to dejstvo pa sam NIKOLI ne parkiram na takem mestu in obsojam tiste, ki to brezvestno počno.Na drugi strani - na teh ...prikaži več mestih pogosto parkirajo ostareli (vozniki ali sopotniki), ki težko hodijo (v trgovini gre lažje, ker se držijo vozička). In tu so ta PM več kot dobrodošla.Torej je potreben en kompromis... Problem pa so zdravi vozniki, ki bi najraje parkirali kar sredi trgovine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.