Svet
22 ogledov

Srbi v izdelavo čevljev posebej za Melanio

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Five 10:27 06.avgust 2016.

    Tako je prav! Naj se ve, da se uspešnim privošči njihovo uspešno življenje, samo tako lahko človekubeži svoji lastni nevoščljivosti. Srbi so tako izrazilipriznanje Melaniji, kaj se je pa naredilo v Sloveniji?Nič dobrega, že ustaljena slovenska ...prikaži več praksa: vsenajslabše sosedu, in tako tudi vsem uspešnim in dobrim.Na takšne strune pleše večina slovenskega naroda. Juhu!

  • Janez_53 14:11 06.avgust 2016.

    Ne vem, zakaj ne bi Melaniji privoščili uspešnega življenja??? Vendar še vedno ostaja dejstvo, da je zatajila lastno domovino in se izrekla za Avstrijko, lagala je, da je "končala fakulteto v Ljubljani", lagala o karieri svoje matere in očeta, zatajila ...prikaži več je polbrata itd. itd! NIHČE JE NI SILIL, DA LAŽE, ampak se je očitno sramovala svojih korenin! Nič od navedenega ni kaznivo, je pa zaničevanja vredno! In sedaj bi Slovenci morali padati v nezavest, če ji je uspelo uloviti bogataša??? KAKŠNO PRIZNANJE PA PRAVZAPRAV PRIČAKUJEŠ OD SLOVENCEV??? Da padamo na nos od vzhičenja? Ji damo državno odlikovanje? Preimenujemo državo v Melanystan? Nihče ji ne želi nič slabega, bog ne daj! Naj le potegne od Trumpa, kolikor se da! Če pa se rad kitiš s tujim perjem, pa se zaradi mene lahko tudi ti preimenuješ v Melanijo.

  • dragec 08:50 06.avgust 2016.

    Bravo Srbi,imate okus

  • Zmago 14:19 06.avgust 2016.

    Đanez_53 ti si že padel v nezavest ! ;-)) pa odlikovanje za WTF tudi najbrž imaš ;-))

  • Janez_53 14:22 06.avgust 2016.

    Kaj ti pa ni jasno?

  • Five 14:39 06.avgust 2016.

    Janez-53, ustavi se, ohladi se, saj te bo kap. Melanija bo pa še naprej lepo živela. Tako se jeziš, da to bo vse perje odpadlo. Grooozno.

  • Janez_53 15:51 06.avgust 2016.

    Ne boj se zame, takšni me ne morejo spraviti ob živce, sem dovolj star! In zaradi mene Melanija lahko osvoji še kakšnega Trumpa več! Le smešni se mi zdite tisti, ki doživljate orgazme že ob imenu Melanije ali katere podobne!

  • Zmago 16:19 06.avgust 2016.

    Da zaradi njenih čeveljcev pri svoji častitljivi starosti toliko .................... dr. Kaš. ;-))

  • Five 16:39 06.avgust 2016.

    Aha, premalo seksaš, Janez!

  • Zmago 18:30 06.avgust 2016.

    Bolj kot njeni čeveljci me skrbi, da Trump ne bo delil usode JFK.https://www.youtube.com/watch?v=NJ5lVtQ-ipg

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.