Svet
36 ogledov

Srbski predsednik pobil 15 Hrvatov?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rok_eu 10:58 07.oktober 2013.

    a ti to groziš z nekimi srbi v sloveniji ??

  • rok_eu 10:58 07.oktober 2013.

    VRJAMEM !!!!

  • Avatar čavez
    čavez 14:50 07.oktober 2013.

    Malo.

  • dragec 08:50 07.oktober 2013.

    Privat - ne seri!!!. pazi se da te Ljubljanski srbi ne nategnejo, Čuvaj si hrbet.

  • sasquatch 09:05 07.oktober 2013.

    če je avtor slaven letica potem zna bit, da je vse res. hrvaški profesor, ekonomist, politični komentator in kaj jaz vem kaj še vse se že več kot desetletje ukvarja z vsemi politiki iz držav, ki so nastale na območju ...prikaži več bivše juge, hrvati pa so večne žrtve njihovih spletk. kaj pa obdobje, ko je bil osebni tuđmanov svetovalec? v nobeni vojni se nobena krava ne bode sama. v vsaki vojni je vsega na eni in na drugi strani. nekaj se ve oz. izve, določene stvari pa se ne izvejo nikoli.

  • privat 08:46 07.oktober 2013.

    verjetno je resnica..oni so sami morilci,posiljevalci...drugače se nebi počutili kakor "veliki srbi" Naši politiki pa ulagajo v to nesmiselno državo...

  • privat 08:24 08.oktober 2013.

    ha ha ha ..kot cigani ..mora vas bit 10 dobro oboroženih, da napadete otroka z dudiko..ha ha ..slišal sem jaz vaše junaške zgodbe..a zdaj kot trofazna nokia

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.