Slovenija
25 ogledov

Stalna pripravljenost tudi za stike z novinarji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 22:06 28.junij 2016.

    saj vemo kako gre to: oni nam o morali, dajejo nam položnice, sebi dodatke...

  • dragec 14:40 28.junij 2016.

    Rudeči (ha..ha..rudeči) lopofi

  • sprehajalec 16:17 28.junij 2016.

    KPK samo ugotavlja 2x na leto in nas spravlja v slabo voljo. To pa je vse od KPK.

  • Avatar Leon
    Leon 09:08 29.junij 2016.

    Tako je zapisal novinar Vasja Jager .......njegov zelo dober zapis najdete na Večerovi strani starejšega datuma ,vendar še vedno aktualno .

  • jakec1575 16:44 28.junij 2016.

    Slovenski mentalitetni moment, ko svoje delo precenjuješ, delo drugih pa podcenjujes in se cenkas za vsak evro. Slovenija. Za te dodatke me zanimajo rezultati. poleg seveda kupa neuporabnega papirja. konkretni rezultati. kaj so studije prinesle izboljsani kvaliteti zivljenja, izboljsanju delovanja ...prikaži več sistemom. mesalci iztrebkov.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:02 28.junij 2016.

    Zakaj sploh so dodatki če imaš plačo. Kaj se pa pol s plačo plača? Skor ničesar kar spada pod privzeto v dani službi. Neumnost na kvadrat.

  • Avatar Leon
    Leon 09:03 29.junij 2016.

    Kako sem kandidiral za predsednika KPKStar sem 33 let, imam malo daljše lase in v oblekah se ne počutim preveč prijetno. Ko se razburim, zavijem po kozjansko. Ko preklinjam, psi začnejo zavijati. Postavite me ob bok povprečnemu politikantu in ...prikaži več zagotovo bo naredil boljši vtis. To je to. Hotel sem, da veste, ker se mi zdi, da zna biti pomembno za celo zgodbo. Vsekakor ne delujem kot funkcionar. Niti približno.No, veseli me, da sem to spravil iz sebe. Upam da vas ni odvrnilo ob branja.Zakaj sem se prijavil za predsednika komisije za preprečevanje korupcije? Na kratko: ker se ti nisi. Nekaj pa je treba storiti. Narekanja za šankom in napihovanja po facebooku imam dovolj. Žal mi je, da je prišlo tako daleč; po svoji naravi se izogibam sranju. Če bi lahko izbiral, bi najraje ležal na sončni plaži s knjigo v eni roki in koktejlom v drugi. Ampak ne morem izbirati.Kot novinar lahko storim veliko. Lahko poročam, vsake toliko časa celo kaj razkrijem. Veliko, a premalo. Teža

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 29.junij 2016.

    ...................Ni res, da smo vsi barabe. Ni res, da vsi krademo. Ni res, da vsi poznamo nekoga. In ni res, da se ne da nič storiti. Samo vztrajati je treba in iskati priložnost. Čas je za aktivno državljanstvo. Izterjal bom ...prikaži več najemnino, ki mi pripada po družbeni pogodbi - ali pa jo bom odpovedal.Vasja Jager

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.