Slovenija
7883 ogledov

Status dijaka za 200 evrov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:24 15.september 2012.

    sej fašisti vejo vse...tudi to da so študente v to porinili zaradi njihove privatizacije!

  • privat 07:25 15.september 2012.

    fašistična vlada je predraga...kako pa naj bi te zaposlili če firmam vse poberejo fašisti??

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:17 20.maj 2015.

    Jz imam rešitev kako izničit fiktivne vpise. Enostavno študentsko delo preimenovat v malo delo in ga ponudit vsem ne samo študentom.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:18 20.maj 2015.

    Drgač pa če bi bil v stiski normalno da bi kupu status pa da bi vsaj eno delo imel. Boljš to k pa da životarim pa crkujem na obroke.

  • Gaga8 12:35 14.september 2012.

    Raje napišite članek o tem, KAKO dobiti delo brez statusa študenta/dijaka oz. kako ga obdržati, po tem ko zgubiš status.Razpišite se tudi o tem: Zakaj nekatera podjetja/delodajalci jemljejo samo študente, brez statusa pa nimaš možnosti za delo?<br ...prikaži več />Dajte... Zamislite se malo. Mogoče je tudi nekaj na tem, da ljudje drugače ne dobijo dela in v prevodu... ne dobijo sredstev za preživetje in se zato odločijo za vpis na srednjo šolo. Ste pomislili na to mogoče?

  • mijaliza 18:39 14.september 2012.

    se popolnoma strinjam....delam v podjetju, kjer so mi jasno dali vedet, da dokler imam status bo tudi delo, ko pa ga ne bo pa tudi zame ne bo več denarja......delam pa iste stvari kot redno zaposleni s tem da me ...prikaži več še malo bolj v glavo tučkajo, ker sem kao samo študent

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.