Avto
81834 ogledov

Velika sprememba pri Googlovi navigaciji na telefonu

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:16 27.september 2023.

    Zato da bodo uvedli plačevanje.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 27.september 2023.

    Še kar je dobrega uničijo,le zakaj?

    • blayo 12:27 27.september 2023.

      Se pravi ti nucač, da ti aplikacija pove, če je cesta frej?

    • vera23 15:08 27.september 2023.

      Blayo vi pa pošljete izvidnico naprej pogledat, kaj vas čaka na poti?

    • blayo 17:21 27.september 2023.

      vera, očitno nisi prebrala članka... aplikacija bo še vedno kazala zastoje zgoščen promet, ne bo pa posebej kazala tistih delov, zastojev in zgoščenega prometa ni. Torej meni je dosti če mi pove kje so zastoji in zgoščen promet, s temi ...prikaži več informacijami mi je avtomatsko jasno kje teh problemov ni.

    • blayo 17:25 27.september 2023.

      vera, očitno nisi prebrala članka... aplikacija bo še vedno kazala zastoje in zgoščen promet, ne bo pa posebej kazala tistih delov, kjer zastojev in zgoščenega prometa ni. Torej meni je dosti, če mi pove kje so zastoji in zgoščen promet, ...prikaži več s temi informacijami mi je potem avtomatsko jasno kje teh problemov ni. A ti pa rabiš, da ti pove kje zastoji so in še posebej kje jih ni?

  • Pepe007 15:15 27.september 2023.

    Ni zastonj kosila. Verjetno bodo nekateri bombončki, ki so bili doslej zastonj, oziroma plačani z reklamami, eksplicitno plačljivi. To pomeni, da se bo tisti, ki bo veliko rabil, lažje odločil za plačljivo konkurenco, Če bo zadaj več denarja, bo več ...prikaži več dobička za lastnika in tudi več za razvoj boljšega produkta. Bo pa tudi večja pričakovana odgovornost podjetja. Sedaj google tožijo, ker jih je zavedla storitev, ki je niso plačali. Če bo plačljiva, bo tožbe lažje opravičiti.

    • blayo 17:31 27.september 2023.

      O kakšnih bombončkih govoriš? A si prebral članek. Aplikacija ti bo še vedno kazala kje so zastoji in zgoščen promet, ne bo pa ti eksplicitno kazala več kje le teh problemov ni. Verjetno ti je jasno, da kjer ni rdeče ...prikaži več ali oranžne črte, je tam vse OK? Ali ti ni in te je treba s posebnim zvočnim signalom in posebno barvo opozoriti na to, da je vse OK?

  • Kmodri 17:37 29.september 2023.

    Jasno je, da naprej "zastonj" potem pa mastno zaračunati. Neštetokrat videno! In to nam kapitalistična drhal z oblastjo v roki z rok! Ker lahko!

  • djdj 10:25 01.oktober 2023.

    Pri tej aplikaciji pogrešam, opozarjanje na prekoračitve hitrosti. Nočejo narediti. Na Nokii ali Microsoft telefonu se je lahko uporabljalo Ovimaps. Takrat je bila boljša app kot G zemljevidi. Sploh pa je olajšala vožnjo po nepoznanih krajih z opozarjanjem na prekoračitev ...prikaži več omejitve. Ovimaps za Android ni natančen(zemljevidi niso posodobljeni), ni glasovnega vodenja v Slovenščini...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.