Slovenija
158 ogledov

Ste prepričani, da znate googlati?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 20:13 22.januar 2015.

    Sem probal in meni vrže samo slovenske zadetke, kot prvega Ministrstvo za finance!

  • spenjac 19:42 22.januar 2015.

    Se meni samo zdi, ali imate enake težave kot jaz? Pod 3. je razvidno, da za zadetke "proračun", dobite hrvaške namesto slovenskih zadetkov. V zadnjem času opažam, da google ven meče hrvaške zadetke, ki so seveda neuporabni.

  • tecumseh_1975 10:38 23.januar 2015.

    Google prepozna tudi lokacijo tvojega IP-ja. ČE si na Hrvaškem ali pa da delaš tako kot jaz iz Slovenije preko Hrvaškega strežnika imaš vedno potem težave s hrvaškimi zadetki. Potem moraš sfiltrirati zadetke na "samo slovenski"

  • Ankor 10:21 23.januar 2015.

    Google ti daje zadetke an podlagi tvojega prejsnjega iskanja zato uporabljajte rajsiDuck Duck Go,da te ne trejcajo!

  • spenjac 12:29 23.januar 2015.

    Vem, da google sledi lokaciji, ampak zakaj bi delal prek hrvaškega serverja, če sem sredi ljubljane? ima tušmobil server v zagrebu?če npr napišem "telefon in internet" dobim zadetke: hvaški telekom, iskon.hr, bnet.hr, itd..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.