Zdravje /zdravje/aktualno
60 ogledov

Število obolelih z gripo še vedno narašča

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 14:26 09.februar 2017.

    kok nas je takih k vemo da gripa pomen, da ostaneš doma in pač počivaš ter piješ tekočino in zarad tega ne hodmo na urgenco..oz. k zdravniku, ker je to pač treba prebolet

  • Pepe007 14:54 09.februar 2017.

    Moraš iti k zdravniku, če si zaposlen in bi pač koristil tisto, kar zakonodaja omogoča. Bolniški dopust.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 20:42 09.februar 2017.

    Hm... jst sem ob bolezni poklicala zdravnico, da mi odpre bolniško in ob koncu sem samo šla iskat papir ter kratek pregled - niso NIČ preverjali kaj sem bolana s kakšnim virusom ali bakterijo. Rekla sem da mam vročino in ...prikaži več ko sem bila OK, me je zdravnica še pregledala in podpisala bolniško. Nisem pa vedno uporabila bolniške za zdravstveno odsotnost. Pogosto sem koristila kar ure ali kakšen dan rednega dopusta.

  • znalec 08:56 11.februar 2017.

    bom pa drugače povedal...ni jih še toliko nekaterih pomebnežev pobrala matilda da bi gripa postala epidemičnakdo napove predlaga in podpiše epidemijo je pa stvar europsek unije hehehehehe. kenede

  • znalec 08:58 11.februar 2017.

    pa to ni nič novegapolovica preživelih do 40 let penzije si je tako kupilopridobilo lepo zdravje za stare dni

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:23 10.februar 2017.

    Če postane cepljenje proti gripi obvezno, bodo bolnikom z gripo lepo rekli, da je bil nek drug virus, podoben gripi. In v medijih bodo čez 10 let odmevale novice - Ljudje se sprašujejo o efektivnosti cepiva proti gripi, ki nas ...prikaži več varuje proti nekoč smrtonosni bolezni, ki smo jo s cepljenjem izkoreninili. In potem bodo rekli, da je gripa povzročala, pljučnice, meningitise, smrt in da je miljone ljudi umrlo zaradi tega smrtonosnega virusa...Kaj znano?

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 20:38 09.februar 2017.

    To je una fora.... folk je včasih ponavadi doma ostal in s čaji ter preležavanjem prebolel gripo. Zdej pa vsako leto mediji večji pomp naredijo, kako je gripa smrtonosna bolezen in vedno več ljudi leti v bolnico, namesto da bi ...prikaži več doma počival. Statistike so temu primerne - če bi vsi doma obležali za en teden, bi bile statistike nične.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.