Avto /avto/mehanik-leta
689 ogledov

Štiri škodljive posledice, če z avtom stalno vozite na rezervi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Monica Kokalj 20:58 21.oktober 2015.

    Kaj delaš na bencinski, da bi lahko spremljala kako ljudje tankajo in kok pogosto se vračajo....ker neumen komentar glede 5 eur.Pač, ljudlje tankajo glede na njihove zmožnosti...kolko ljudi, tolko čudi

  • devote 06:53 23.oktober 2015.

    ljudje tankajo za 5 ali deset eur ker za več nimajo, ne pa zaradi tega, da bi preprečevali kondenz. @ monika: tudi če nekdo ne dela na bencinski je za zdravo pamet jasno, da se ne boš večkrat mudil ...prikaži več na bencinski, kot je potrebno.

  • wingspan15 13:39 21.oktober 2015.

    Itak, ne vem zakaj bi nekdo, ki v celem mesecu ne porabi za 40,00 € goriva, tankal poln rezervoar. Posebno pa ne v tej situaciji, ki je danes v Sloveniji. Je pa res, ko se prižge lučka, pa je treba ...prikaži več iti na bencinski servis. Še nisem videla, da bi kdo vsak dan dotankal za 5,00 € goriva.

  • DasAuto 23:20 22.oktober 2015.

    Ne da bi pametoval, vendar sem že večkrat prišel na bencinsko in videl, da je nekdo pred mano natočil za 5 ali 10 eur. Vsak naj toči po svojih željah in zmožnostih, na hlape se pa res ni priporočljivo vozit. ...prikaži več Sam sem mnenja, da mora pa v vsakem primeru v avtu dovolj goriva do prve 24 ur odprte bencinske. V mojem primeru 50km, veliko jih je pa tudi s še večjo oddaljenostjo.

  • vzev 09:38 21.oktober 2015.

    Zakaj vedno to zavajanje. Težava je, da avto voziš na hlape, kar pomeni, da se voziš tako da čisto sprazniš rezervoar. Če se pa voziš do prižiga lućke, pa še malo čez pa ni noben problem, ker ima avto še ...prikaži več vedno za vsaj 50km+ goriva v rezervoarju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.