Slovenija
332 ogledov

Štiri tisoč evrov za pet šumnikov

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • amirnoe 11:38 08.marec 2013.

    Kam se prasci zataknjejo....Katastrofa.Vse pristojbine pravilno plačane oni pa komplicirajo pri šumnikih..... Ma ne moreš verjet kam gre ta država. Oglobijo nekoga, ki pravilno plačuje davke od katerih oni živijo......

  • saramara 08:23 08.marec 2013.

    Torej, ce se v hotel prijavi kitajski drzavljan, ga je potem potrebno vpisati v njihovi pisavi, ker ce ne je to krsenje zakona? Njegovo ime ni napisano originalno???? Tega samo nekdo hudo ne mara in mu tako nagaja!

  • Mirna Peč 10:35 08.marec 2013.

    pa še res je...realno pa, če pogledamo naše dokumente pa v njih najdemo ogromno napak, pa za njih nihšče ne odgovarja...

  • HiTech3 10:57 08.marec 2013.

    Tudi razni inšpektorji to počnejo. Namreč to je edini domet, ki ga mnogi imajo, nadlegovati majhna podjetja za bizarne 'prekrške'. Tako dajejo vtis, da nekaj delajo. Tam kjer se pa res dogajajo kriminalne mahinacije, pa si ne upajo reči nič.<br ...prikaži več />To vem iz lastnih izkušenj.

  • jzzzze 08:53 08.marec 2013.

    ...ma saj že čeh Jiri (s kljukico nad r) zadostuje!

  • Ferluci 08:56 08.marec 2013.

    Ja, in kako vpisati Švede, Fince, Norvežane, Portugalce, Špance, Ruse ... in ne vem koga še ..??!! Bedarija na kubik.

  • Ferluci 08:57 08.marec 2013.

    ... razen če ni bil policaj Hrvat in mu je to šlo na živce!

  • Pepe007 09:27 08.marec 2013.

    Kriminal, kaj izvaja javna uprava nad svojim narodom in tistimi, ki jo hranijo.

  • maboze1x 09:33 08.marec 2013.

    A žurnalu ni poterbno navajati vira od kje ste vzeli članek? V tem primeru Finance.

  • gormit 10:06 08.marec 2013.

    Ja moj bog s cim se nasi policisti ukvarjajo....

  • depresija 10:49 08.marec 2013.

    kot naprimer?

  • saramara 11:05 08.marec 2013.

    Sej sem hotela kot primer dat ze nekoga, ki ima ime napisano v cirilici, pa tudi kot pravis cehi so dober primer. Kaj pa arabci recimo.Ce grem jaz, ki imam v priimku sumnik v tujino v hotel, me ...prikaži več sigurno ne bodo vpisali s sumnikom. To lahko samo pri nas neki zezajo.To je neki takega kot vcasih, ko si od inspekcije dobil kazen, ce nisi na npr. racunu med priimkom in s.p. imel vejice na pravem mestu.

  • gormit 11:31 08.marec 2013.

    To je samo dokaz, da smo v Sloveniji, kjer se samo išče napake pridnih ljudi, da lahko barabe mirno kradejo!!!

  • Brane.Pravica 11:32 08.marec 2013.

    Točno tako!

  • suzana.kos 12:54 08.marec 2013.

    to je sramota - za naš sistem in za policijo!

  • chilli24 14:31 08.marec 2013.

    Take je treba j.... , take, ki delajo. Bravo!!! Pa sem mislil, da je naša policija in pravosodni sistem čisto u malori, pa se vidi, da še delajo. Bravo Gorenjak pa daj temu odgovornemu, ki je to razkril, red zaslug za narod.

  • McClain 14:46 08.marec 2013.

    katastrofa 1. vrste. In kdaj smo uvedli dve pikici nad u??? A topa gre. Te crke nimamo in je v slovenscini ne bom nikoli priznaval, niti mehkega č. V nemscini in hrvascini seveda JA. Katastrofa od najbolj butaste drzave na ...prikaži več svetu, z nekaj izjemami morda.

  • McClain 14:48 08.marec 2013.

    sicer pa, mojemu kolegu hodijo s sublerjem merit razmak med descicami na ograji za otroke in med nekaterimi descicami je vec kot predpisanih 50mm. Celo do 52 gre:-) Lani jeseni je koncno totalno ponorel in prbil inspektorju, naj pride pozim, ...prikaži večm, ko se deske napijejo vlage in je samo 48 do takrat pa se naj skida, sicer ga bo skidal sam... Pravilno. P.S. Ze kaksnih 20 let placuje vse davke in prispevke za 15, vcasih se vec ljudi.

  • feferon 11:04 12.marec 2013.

    Še en birokratski prijem spufane države, da izmolze še tisto malo denarja...

  • ocean 13:21 08.marec 2013.

    Ja, to je značilno dejanje organov na oblasti. No red mora biti in hotelir je bil dolžan svoj računalnik opremiti z tremi znaki šumnikov, ki jih pozna slovenska abeceda. Počutim se nekako tako, kot da bi preživel teh 20 let ...prikaži večt na kakem drugem planetu. Kar naenkrat sem šele sedaj opazil, da uporabljamo slovenski državljani pri pisanju priimkov tudi razne pikice nad samoglasniki, mehki č in še kaj. Občutiti je na splošno čedalje več nasilja nad državljani skozi izvajanje raznih nespametno postavljenih zakonov. Tudi naš jezik je stalno pod pritiskom, da se prilagaja vsem, ki so vstopili v naš prostor. Tega nihče ne sankcionira. V navedenem primeru bi bilo dovolj, da se hotelirja opozori naj popravi nastavitve na računalniku in mu da za to sprejemljiv rok. šele potem bi bilo pošteno mu odmeriti zasluženo kazen, ki pa je po mojem vseno pretirano visoka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.