Slovenija
24 ogledov

Sto evrov globe za popivanje na javnih krajih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:28 25.marec 2013.

    Podpiram.

  • hubertfast 07:41 25.marec 2013.

    Naj raje dvignejo cene alkohola za dvojno in cigarete za trojno pa bo.

  • dragec 08:13 25.marec 2013.

    In kaj je Planica. Drugi oktoberfesr. Okrog mene sama vinjena mladina, alkoholiziranci že od 05.00 ure zjutraj. To naša TV več ne predvaja, to je stalnica in simbol smučarskega praznika v Planici.

  • Stolp 10:03 25.marec 2013.

    >>>Če bi prekršek storila oseba, mlajša od 14 let, bi redarji o tem obvestili starše,...Fotr pa redarju: "Kva uš ti težiu mojmu otroku. Prit bliži da te na gobec! Sam še enkrat probu, te razsujem..."

  • mph 15:13 24.avgust 2013.

    Čeprav jim dam tukaj absolutno moj podpis, še ne pomeni seveda, da jih bom volil. :-))

  • prosti.strelec 07:50 25.marec 2013.

    Butast predlog, od butaste stranke, samo kaseral bi nič drugega, vse skupaj pa pometli za zidove, ( tako kot dobri kristjanii znajo) da se ne vidi kaj se dogaja, kaj nekaj vidijo mladi v popivanju, verjetno tastare samo da te ...prikaži več pijejo vse povsod in pijani razgrajajo tudi doma.

  • gggg 08:43 25.marec 2013.

    Bolj butasto je tvoje razmišljanje.Z odlokom bi samo prisilili ljudi, da bi manj popivali. Ko bo vsak ene dvakrat ali trikrat plačal kazen bo naslednjič pomislil, če bo še to počel na javnem mestu.Ja, kar se dogaja pri ...prikaži več nekomu doma, me nič ne briga. Zaradi mene se lahko dere, bruha in svinja po svojem stanovanju, ne rabi pa tega počet zunaj na prostem, kjer bi se rad jaz sproščeno sprehajal ali pa bi se moji otroci radi brezskrbno igrali.Navsezadnje, zakaj bi moral jaz preko plačevanja kumunalnih služb plačevati čiščenje za nekom, ki se ne zna normalno zabavat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.