Slovenija
23 ogledov

''Stol umirjanja'' ni pravi ukrep

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 10:13 11.april 2013.

    Koliko mora biti težko breme matere problematičnega otroka, ki je ob kruh spravila dve osebi? Zaradi tega, ker je otroku 'zagrozila', da mu bo zalepila usta? Kam smo prišli?

  • dragec 09:57 11.april 2013.

    Kaj, če bi zamenjali ravnateljico?

  • joža 12:18 11.april 2013.

    Najbrž bo ravnateljica zaposlila svojo hčerko in snaho!

  • titty 12:40 11.april 2013.

    Kr to zelo vplivno mamico vprašajte za mnenje, katera bi bila dovolj dobra za njenga mulca. Če ne bo spet štala!

  • Pepe007 10:14 11.april 2013.

    Zelo bi bil presenečen, če bi tisti, ki tam delajo potrdili, da ni šlo za mobing nad zaposlenimi...

  • tomaz 10:37 11.april 2013.

    Kolk škode lahko naredi neka mamica, ki ne zna vzgojiti svojega otroka, potem pa krivdo za lastno nesposobnost prevali na vzgojiteljici... Jaz sem prepričan, da smo s tem ujčkanjem v zakonodaji naredili slabo podlago vzgoji. Kako boš razvajenega mulca psihično ...prikaži večno prepričal...tu pomaga samo batina, pa hitro razume kaj je prav. Mi smo jih dobili za ta sladke, pa ni nobeden zato trpel psihičnih posledic, a naučili so nas kaj je prav in kaj ni.

  • Stolp 12:32 11.april 2013.

    Gospa ravnteljica, ne blebetajte! Vsi vemo, kaj to pomeni, da sta 'prostovoljno' dali odpoved.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.