Slovenija
51 ogledov

Stranke so se vedle kot srake

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maddog 07:19 06.julij 2012.

    romuni al pa cigani..tu je enu in istu

  • suzana.kos 07:38 06.julij 2012.

    ej, maddog, ta je pa grda....

  • suzana.kos 07:38 06.julij 2012.

    ej, maddog, ta je pa grda....

  • Mirko-joe Ciperle 08:11 06.julij 2012.

    niso samo romuni in cigani,sem videl slovenca z bmw natankal polno za 90€ položil ročko večkrat na črpalko da se je znesek zbrisal potem pa še dotočil za 20€ in odšel na blagajno,jaz pa za njim,plačal je samo 20€ !!

  • KOJAK 08:22 06.julij 2012.

    Ne vem če ta tvoja zgodbica drži. Ročko lahko 100x položiš na črpalko pa se znesek ne bo zbrisal dokler ne plačaš.

  • t16 08:31 06.julij 2012.

    očitno je težko postavit dva varnostnika na črpalko, enega pri vhodu drugega v prodajalni...

  • bla_blabla 10:31 06.julij 2012.

    ni grda...resnicna je!

  • AlexG 11:58 06.julij 2012.

    Mislim, da to drži oz. natančneje je držalo. Ko so prehajali na ta nov sistem, kjer moraš prvo plačat preden izbriše je kar daljši čas na veliko pumpah s starim sistemom to delovalo. Kar veliko jih je to delalo. So ...prikaži več šli na tisto stran, katere se z blagajne ne vidi in so vmes brisali in na koncu plačali nekaj evrov/tolarjev. Morda pa še obstaja kakšna taka pumpa... :)

  • Mirko-joe Ciperle 08:56 06.julij 2012.

    to sigurno drži,kjer sem bil zraven,je pa to kakšnih 5 let nazaj bilo je na ravbarkomandi pri postojni,tudi sam nisem mogel verjeti kaj se dogaja ,žal mi je samo da ga nisem prijavil!

  • boskre 08:59 06.julij 2012.

    Morda bi bilo kraj manj, če bi se bencnksi servisi ukvarjali samo s tem, za kar so namenjeni - torej prodaji goriva. Ne pa da prodajajo gume, čokolado, obeske za telefone, šolske torbe, pasjo hrano ... Preveč artiklov pomeni več ...prikaži več pozornosti na vse ostalo. Naj točijo samo gorivo in naj pazijo na to pa bo kraj bistveno manj ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.