Svet
12 ogledov

Strelec v Baton Rougeu ustrelil sedem policistov, trije so mrtvi

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 22:26 17.julij 2016.

    ja sej ima pravico, kot vsi ostali, ne zdej mešat tega, pač nekdo ki hoče narest sranje ga bo naredu ITAK, z legalnim ali ilegalnim orožjem, v usa pa se gre predvem za to da se ostali KI nimajo KRIMINALNIH ...prikaži več namenov ZAŠČITIJO, ker policija jim ne more postavit častne straže na vsak trenutek ko se kdo počuti ogroženega, je pa nekaj res da so kazni za zločine povzročene z LEGALNIM ali NELEGALNIM orožjem tam DRASTIČNE, tam dve dosmrtne recimo po tamalem, dajmo primerjavo, naši dolenjski brazilci bi že zdavnaj izumrli če bi se jim za rožljanje z orožjem sodilo po USA zakonih.

  • sprehajalec 18:00 17.julij 2016.

    Državljanska vojna, drugega izraza ni. Pobijanje policistov. Upajmo, da jo bo Trump končal. Tako se je začela tudi na področju bivše Jugoslavije leta 1941 državljanska vojna, ko je Žikica Jovanović-Španac ubil dva žandarja, Bogdana Lončarja in Milenka Brankovića. Pa ...prikaži več v Sloveniji 22.06.1941, ko je Franc Novak-Očka ubil žandarja Žnidaršiča.

  • da1jug1 18:18 17.julij 2016.

    Spoštovani!Hvala za opozorilo. Šlo je za lapsus, ki se je pripetil v naglici.Berite nas tako pozorno še naprej! ;)

  • h3o 19:18 17.julij 2016.

    Kje je dobil orožje? V štacuni za vogalom jo je kupil

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:49 17.julij 2016.

    Kakršen teror zganjajo ameriški policaji nad lastnim narodom, se mi ne zdi nič čudnega, če se komu strže in pospravi ene par policajev!

  • Žurnalček 19:49 17.julij 2016.

    No tale kraj Baton Rouge ni en kraj v Lusiani , ampak je nevedni novinarčki GLAVNO MESTO Lusiane . Porka madona , sami tepci s telefoni !

  • marabunta 22:27 17.julij 2016.

    a že spet ??? nadležno do amena...

  • nergač 17:50 17.julij 2016.

    "...v ameriški zvezni državi Dallas"kaj je to kakšna nova?

  • Lejla Bilković 18:13 17.julij 2016.

    Poglejte ta link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012671837170Toplo vam priporocam to osebo,ki mi je pomagala,ko mi je bilo v zivljenju najtezje.Imela sem velike financne tezave,dolgove iz katerih nisem videla izhoda.Z njegovo pomocjo sem se uspela vrniti ba pravo pot.Moje zivljenje ima spet smisel ...prikaži več in zato smo mu hvalezni jaz in moja druzina..Priznam bila sem zelo skepticna kar se tice teh stav,saj je veliko prevarantov v tem "poslu"in zato je resnicno tezko najti osebo,ki je iskrena in postena kot je on.Vzemite si cas in poglejte njegov profil,prepricajte se sami..Lep pozdrav!!!

  • valerijakregar 22:42 17.julij 2016.

    smeti po kar nekaj int.medijih, z istim tekstom in pod različnimi imeni !težka prevarantka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.