Slovenija
15 ogledov

Stres pozval k pogumu, da vstanemo in gremo naprej

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 19:50 25.marec 2013.

    O @Scott-ek... sem čakal, da se boš oglasil in mi pritisnil (kot vedno) minus. He he Da vrnem v tvojem stilu: A si ti tudi v pedofilski sceni?

  • Scott 19:35 25.marec 2013.

    Glavno, da so vam za zgled ta rdeči, ki po garažah natepavajo živali (pse-bulmastife).?

  • dragec 12:15 25.marec 2013.

    No, temu se pravi govorniški plagiat. kaj pa za nazaj, za toliko pokradenega s strani cerkve, toliko storjenega nasilja nad mladimi????

  • tralala 12:55 25.marec 2013.

    A to govori v imenu največje zločinske organizacije zadnjih 2.000 let?

  • Žurnalček 14:46 25.marec 2013.

    To ti sam sebi pridigaj , jaz nisem v riti za pol miljarde € , kakor ste vi in tudi nobenemu nisem nić dolžan, niti sem koga oguljofal. Skratka boljš da ste tih, dokler ne vrnete denarja !

  • Oxxo 18:23 25.marec 2013.

    "Ljubljanski nadškof metropolit Anton Stres je v velikonočni poslanici, ki jo je predstavil danes, poudaril pomen poguma, da vstanemo, se spremenimo in gremo naprej."KONČNO! Nekaj pametnega! Da! Spremenite se - na bolje! Glede na finančne mahinacije, krajo denarja ...prikaži več revežem, pedofilijo in posilstev nedolžnih otrok v zadnjem tisočletju niste ravno za zgled!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.