Slovenija
49 ogledov

Šušteršič: Proračun še edini ni zapiral delovnih mest

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 20:37 12.april 2012.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://z24.si/kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si .

  • Pepe007 06:23 13.april 2012.

    Verjetno si zaposlen v javni upravi in se bojiš, da boš plačan po učinku in uporabni vrednosti, zato strah, da boš jedel listje in travo.

  • Senior 17:48 13.april 2012.

    To ni banda, to je golazen!

  • zic 20:53 12.april 2012.

    zakaj ne stopijo raznim s.p-jem in privatnikom na prste...vsi goljufajo državo...plače javnih delavcev so javne, davki so javni...med tem ko tile pokvarjenci, ki najbolj šimfajo državo jo tudi najbolj goljufajo, minimalce na račun ostalo na roke, davke se ne plačuje, ...prikaži več in podobno...ampak za to je kriva država, ker to dopušča! zdaj naj bi pa mali človek plačal grehe teh ljudi, ki so 20 let basali v svoje žepe zdaj naj se pa folku znižuje plača...vsi ti hudiči naj vrnejo kar so pokradli in bodo še naši zanamci lepo živeli...BANDA, DA JI PARA

  • zic 21:20 12.april 2012.

    NAJBOLJŠI KOMENTAR EVEEEER:Vlada BOLI me K...če lahko citiram g.Pezdirja, za VAS in Slovenijo. Ko ste dajali tajkunom kredite, me ni bilo zraven! Ko ste kradli vsepoprek, me ni bilo zraven!Ko ste privatizirali vsepoprek, me ni bilo zraven. ...prikaži več Ko ste vračali Cerkvi in domačim izdajalcim, me ni bilo zraven. Ko ste dajali denar Grkom, me ni bilo zraven!Ko ste si delili denar vsepoprek preko razpisov in poslovali po domače, me ni bilo zraven! Ko ste vlekli svoje prijatelje iz "dreka"ala Bavčar, Šrot, Tovšakova, Zidar, Lovšin, Časar. me ni bilo zraven! Ko je vsaka vas dobila svojo občino, me ni bilo zraven!Nisem ne odvetnik, ne tožilec, ne sodnik, ne politik, ne župan, tak, da me ne mešajte zraven. In zdaj, ko ste vse zajebali, KO SI VEČ NIMATE KAJ DELITI, naj VAM pa jaz dam 15 %, otroke naj bi mi ulica vzgajala in jem naj listje in travo!E, ne bo šlo tako.Vi ste zajebali Slovenijo, zato jo VI na vaših plečih spravite nazaj k življenju.Ne n

  • xy 23:55 12.april 2012.

    18.4 bi se moral upreti da nam ukradejo socialno državo vsi delavci, javni uslužbenci, študentje in upokojenci skupaj. Naj tiste miljarde ki so jih pokradli plačajo razni tajkuni, prekupčevalci z orožjem, cerkev saj so imeli največ zaslužka od tega. Sindikati ...prikaži veči JU delajo napako ker se ne obrnejo tudi na sindikate delavcev, saj bomo vsi prizadeti z temi ukrepi, kar niso pokradli do sedaj bodo pa sedaj. Vsi bomo plačevali tako delavci v gospodarstvu kot ulužbenci v JU, ko bodo uvedli šolnine, privatizirali šolstvo in zdravstvo samo da bodo imeli bogati še več, revni pa še manj. Strinjam se z predlogom sindikata da če je potrebno varčevat naj vsem državaljanom zagotovijo 1000 evrov neto brez razlik, pa bomo v enem letu pokrili to kar od nas zahtevajo. Naj tudi politiki in mene žerji imajo plačo 1000 eur kot delavec za tekočim trakom, smetar ali čistilka v podjetju. Pa naj kdo ne začne nakladat da to ni možno. Veliko je že podjetjij po svetu, kjer se enako plačilo za različno delo že prakti

  • graff 10:39 13.april 2012.

    - Ne Pahor in ne Janša nikoli nista javno omenila , pojasnila ali nakazala željo, kako nezakonito izginuli, pokraden in prigoljufan denar, varno shranjen v tujih bančnih oazah, vrniti državi oz. državni banki NLB, pa naj si gre za Vegradovega ...prikaži večga (Tovšakova), iz Laškega (Šrot), iz SCT ( Zidar) iz Merkurja (Kordež) iz Istrabenza (Bavčar), slednji je mimogrede uničil ponos slovenske živilsko predelovalne industrije Drogo in Kolinsko, odprodal zlato jamo Avstrijcem, bencinske servise Istrabenz.- Tako aktualna Janševa, kot predhodna Pahorjeva vlada, nikoli nista kaj dosti govorili o tajkunih, ki so izropali državo in banke ( skupaj več milijard evrov); Če kdo misli, da je to slučaj se moti. Zanimivo, vsi tajkuni so iz ,,gospodarstva,, o teh ne govori tudi njih predstavnik Miklič iz gospodarske zbornice ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.