Slovenija
17 ogledov

Svetniki bodo kupili mercedesa

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 19:58 26.marec 2012.

    ...slovenčki, jebi*e se...kdo nam kaj mora??? SRAMOTA !!!!!!!

  • krofeta 20:27 26.marec 2012.

    tvoj nick je najberž sestavljen iz tvojih povprečnih ocen v osnovni šoli..... Kaj ti ni jasn, da bo strošek krila zavarovalnica!!

  • 1111 21:51 26.marec 2012.

    ...al si blond ali imaš popolnoma oprane možgane...

  • Bizgec 22:00 26.marec 2012.

    Madona... glede na to, da bi od zavarovalnice dobili do 34 jurjev €, so se sparovni! Presenetljivo!

  • deželan 22:44 26.marec 2012.

    34 jurjev torej niso vrgli stran. Naši politiki pač razmišljajo tako, če ne zapravijo sami in to ostane davkoplačevalcem je to PROČ VRŽEN DENAR. Za teh 35 jurjev bi dobilo kar 175 upokojencev regres !

  • sitko 07:54 27.marec 2012.

    Čudno se mi zdi tole, da za mercedesa E 250 CDI 4MATIC, ki je po ceniku 54.570 eur z ddv daš 28 000 eur. Seveda bodo verjetno dobili polno opremljenega.

  • max 08:05 27.marec 2012.

    cena novega vozila model elegance je 53.870 eur. Ko ceni 28.000 eur dodam ddv in vse možne popuste trgovca nikakor ne pridem čez 39.000 eur. Tukaj nekaj ne štima, ali lažejo PR- predstavniki, ali pa je pritisk politike na novinarje ...prikaži veče tako močan,da pišejo po diktatu.Lahko pa napišete pri katerem trgovcu je bil avto kupljen ker za ceno golfa grem takoj kupit še zase enega mercedesa.

  • Teodor Ortl 14:00 01.april 2012.

    Baje so sedaj nabavili še cel kup električnih avtov.... tako se vsaj hvalijo na facebook.com/avtocelje

  • Sandi Miladić 14:47 11.april 2012.

    Bravo!!!!! BRAVOOO!!!! take kot si ti tudi rabimo da narod že enkrat malo spregleda u pizdo materno. Jaz si kredita nesmem in nemorem omislit kaj šele da bi si kupil npr. nov računalnik ali nov avtomobil... itd. JAZ PRAVIM SAMO ...prikaži več ŠE SANKCIJE NASILJA PRIDEJO V POŠTEV!!!

  • Gigii 20:06 26.marec 2012.

    maarš banda ciganska. Pred parlament pa jih lastnoročno ven zbrcat. Banda ! Mi se jebemo da nimamo za štipendije in za preživetje, še to nam kradejo zaradi varčevanja oni si pa meni nič tebi nič omislijo avto za 30.000€ !!! ?

  • anonimni12 09:10 27.marec 2012.

    zastopim. Torej kes bo dala zavarovalnica. OK, ampak lahko pa takoj potem dajo avto na drazbo in ves ta kes vrnejo v proracun!

  • rivkah 20:10 26.marec 2012.

    mercedes je bil najcenejši???a ste že kdaj slišali za razne cliote, megane, xsare...in še bi se najdlo. nimajo luksuznih usnjenih sedežev, ampak te ravno tako pripeljejo na cilj.

  • privat 07:26 27.marec 2012.

    penzionisti živijo z nekaj več kakor 80 €, mi umiramo zaradi namerno umetno izvane krize, ministri pa ne čutijo nič od te krize...celo kupujejo avta vrhunskih znamk in naprej uživajo svoja nebeška življenja...Saj niso oni krivi ,krivi so sindikati ker ...prikaži več to pustijo...Glede pomankanja denarja pa naj raje prepišejo policiji ,sodstvu in drugim vejam državne uprave ,ki niso nič naredili da bi ustavili lopovščino ,ki je privedla do take krize. Kje je njihova odgovornost?? ...Kot je sodnica izjavila ---da je v pod-uk drugim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.