Svet
17 ogledov

Švica: sumijo na tehnične napake ali zdravstveno stanje

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izvedenec 09:10 14.marec 2012.

    kakšna nesramnost, ob tragediji otrok, odprem link in dobim vsiljeno risanko z reklamo otroške paštete

  • polonamov 09:35 14.marec 2012.

    Pozdravljeni, z vašo pripombo se povsem strinjam, zato smo umaknili video oglase.

  • chamil 09:51 14.marec 2012.

    smrdljivi žurnalski klošarji

  • polonamov 09:53 14.marec 2012.

    No, ta izjava pa pove veliko ravno o vas in vaši kulturi.

  • atzz 10:23 14.marec 2012.

    In kaj je narobe s poročanjem o največji nesreči in dogodku št. 1 v Evropi trenutno??? V članku ne najdem ničesar, kar bi bilo delikatno ali neokusno. Poglej si vse evropske medije - ta trenutek. Nekateri ste pa res izgubili kompas.

  • reider 19:21 14.marec 2012.

    Ja to je želja vsakega gledalca TV in bralca časopisov. Ampak od reklam se živi. Ti pa hodiš v službo zaradi denarja ali mora česa drugega?? Bodimo realni-tudi jaz mrzim reklame ko smrtn greh. Ampak to je denar.

  • Žurnalček 23:16 14.marec 2012.

    Spel se kamor hočeš , če ti ni kaj tu všeč. Men npr. nisi ti !

  • stalker 19:08 15.marec 2012.

    Moje sožalje svojcem za tako kruto grozno nesrečo!!! R.I.P. !!!

  • atzz 10:20 14.marec 2012.

    SOS niše v predorih so nekaj najbolj nevarnega! Brez vsakršne ograje in zaščite. Tudi pri nas so bili že mrtvi zaradi teh niš (nazadnje na primorski AC). Kot da bi postavil betonski blok neposredno ob cestišče na avtocesti. Čudi me, ...prikaži več da tega gradbeniki še niso poštudirali in ne odpravijo napak. Gre za čisto konstrukcijsko napako in veliko nevarnost.

  • Red Pepper 11:23 14.marec 2012.

    odmaknite te vsiljive reklame za vedno! če seveda hočete biti bran časopis...to moti vsakega! moje sožalje svojcem. ne predstavljam si,da bi otroka poslala na izlet,vrnil bi se pa v krsti. R.I.P !

  • zdrej 11:53 14.marec 2012.

    Se strinjam. Ne vem kaj me je pred časom napeljalo k razmišljanju o teh nišah, ko bi morale imeli namesto pravokotnih sten, stene za konec niš zgrajene pod topim kotom. To bi po moje to nesrečo zmanjšalo za nekajkrat (zvita ...prikaži več pločevina, kakšen srednje ranjen)

  • nergač 10:18 14.marec 2012.

    se ne strinjam povsem. Pove tudi o besu, ki je človeka navdal, ko je odprl ta najnizkotnejši revolver portal, ki nima pravzaprav nobene uredniške politike, ki bi temeljila na etiki in dobrem okusu, ampak je v celoti podvržen imperativu dobička ...prikaži več in privabljanja klikov za vsako ceno. Sam vas ne bi nikoli odprl, če ne bi bili na sredini moje domače strani in mi pravzaprav lezete v kurzor, zbrisati pa vaše povezavi na tej strani (wipic.com) ne morem.

  • Žurnalček 23:14 14.marec 2012.

    Smo že tam. Se hvalijo , da so njihovi šoferji posebej usposobljeni za vožnjo v Alpah. Kaj, a je to poseben izpit. A so jih mogoče usposabljali tako , da so jim dali avtobus , da so se šoferji vozili ...prikaži veči po Alpah prazni tko enih 50.000km al kaj! Potem teli v Črno goro niti slučajno pokukat ne smejo! Ravninski Nedrlandarji in Belgijci nimajo pojma o višinah in se jim v Švici stalno vrti v glavi . Ko je nekoč Nederlander pripeljal na Derale in je zagledal 900m prepad , on pa imel seboj še kamp prikolico, je poklical AMZS in zahteval domačega voznika in ga je tudi dobil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.